Mikrofon
Şimdi konuşun..
SPX'te 6 taksit!

SPX'te 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: SPX

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.
FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp SPXTAKSIT yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

NASIL KAZANIRIM?

01 Mayıs-01 Kasım 2023 tarihleri arasında SPX'te işlem tutar limiti olmaksızın 2 taksitli işlemlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER:

  • 01 Mayıs-01 Kasım 2023 tarihleri arasında SPX'te işlem tutar limiti olmaksızın 2 taksitli işlemlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanılacak maksimum taksit 6 taksittir.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Shop&Fly, ek kartlar, sanal kartlar, Teb Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus, Denizbank Bonus dahildir.
  • Ticari Kartlar, Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard, Denizbank Bonus Buss. kampanya dahil değildir.
  • Flexi kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan "EVET" yazıp bir boşluk bırakıp "SPXTAKSIT" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1 TL, Turkcell aboneleri için 1,99 TL, Vodafone aboneleri için 0,88 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dahil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Garanti BBVA ve SPX kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs-01 Kasım 2023

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Back to Top