Şimdi konuşun..
Nissan’da peşin fiyatına 7 taksit

Nissan’da peşin fiyatına 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Nissan

NASIL KAZANIRIM?

Hemen faydalanabilrsiniz

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Nissan bayilerinde servis harcamalarında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 12 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 2-7 arası taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +5 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 12 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi (sms ile), American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Bonus Business, Teb Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Turkiye Finans Happy Card dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp NISSAN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp NISSAN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mayıs – 30 Haziran 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.