Şimdi konuşun..

sıkça sorulan sorular

1. Ödeme Kolaylığı Sağlayan Çözümler

1.1. Nakit Avans Nedir?

Nakit avans, Garanti BBVA Kredi Kartları'nız ile acil nakit para ihtiyacınızı kolayca giderebilmek için çekebildiğiniz bir üründür.

Nakit Avans Kullanabileceğiniz kanallar:

 • BonusFlaş
 • Garanti BBVA ATM
 • Diğer banka ATM'leri
 • Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333
 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı
 • Garanti BBVA Mobil

Kartınızla yaptığınız nakit çekim ve nakit kullanımı niteliğindeki işlemler için işlem tarihinden itibaren ödendiği tarihe kadar aylık akdi faiz oranı işletilir.

Nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı takdirde anapara üzerinden günlük mevcut nakit faizi işler.

Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapıldığında nakit avans işlem ücreti iptal edilmez. Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde, kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir. Kısmi Ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir. Nakit avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama ve Kısmi Ödeme yapılamaz.

Döviz ve USD ödeme tipli kartlarda nakit avans çekilmesi halinde mevcut ekspres limit işlemlerindeki gibi TL ekstre edilir.

Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, son ödeme tarihinize kadar, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit avans kullanımına ve limitiniz artış değerlendirmesine kapatılır; bu ödeme davranışını bir takvim yılı içerisinde art arda üç defa yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.

Ürün hakkında detaylı bilgi için; https://bonus.com.tr/odeme-kolayliklari/nakit-avans

1.2. Kredi Kartımdan Nakit Avans Çekebilir miyim?

Kredi Kartınızdan nakit avans çekebilmek için aşağıdaki kanallarımızdan ilgili adımları takip edebilirsiniz.
BonusFlaş'ta

 • Bana Özel > Ayrıcalıklı teklifler > tüm tekliflerim alanına girerek eğer nakit avans limitiniz varsa teklifinizi burada görebilirsiniz.
 • Nakit kullan butonuna tıklayarak hesabınızı seçerek istediğiniz tutarda nakit kullanabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'de

 • "Kredi kartımla nakit avans çekmek istiyorum” dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek kredi kartınızdan nakit avans'ınızı kolayca kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'da

 • Kartlar > Kart Seçimi > Nakit ve Ödeme Çözümleri adımından istediğiniz hesabınızı ve nakit avans tutarını seçerek Devam butonuna tıklayınız. Nakit avans limitinizin bulunması halinde seçtiğiniz kredi kartınızdan, istediğiniz hesaptan, istediğiniz tutarda nakit avans gönderilecektir.

Garanti BBVA Mobil'de

 • Kartlar > Kart Seçimi > Nakit ve Ödeme Çözümleri adımından istediğiniz otomatik ödeme hesabınızı ve tutarını seçerek Devam butonuna tıklayınız. Nakit avans limitinizin bulunması halinde seçtiğiniz kredi kartınızdan, istediğiniz hesaptan, istediğiniz tutarda nakit avans gönderilecektir.

Garanti BBVA Şubeleri'ne kimliğiniz ile gelip, talebinizi iletip, istediğiniz ödeme hesabınızı ve tutarını seçerek kredi kartınıza otomatik ödeme tanımlayabilirsiniz.

1.3. Kredi Kartında İşlem Nasıl Taksitlendirilir?

Peşin ödemek zorunda kaldığınız, taksitle ödeyebilseydim dediğiniz peşin alışverişlerinizi hemen kredi kartınız ile taksitlendirebiliriz. Bunun için işlem anında size SMS geldiyse SMS ile hemen başvurabilir ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA Şubeleri'nden veya BonusFlaş uygulamasını indirerek de kredi kartı işleminizi taksitlendirmek için başvurabilirsiniz. Ayrıca, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kredi kartları adımının altından, işlem taksitlendir özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için; https://bonus.com.tr/odeme-kolayliklari/islem-taksitlendir

2. Bonus Sahibi Olmak İçin:

2.1. Kredi Kartı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı bir ödeme aracıdır. Kredilendirme imkanı ise sadece gerekli durumlarda kullanılmak üzere eklenmiş bir yan fonksiyondur. Kredi kartları tüm kullanıcılarına, ödemelerini faizsiz olarak maksimum 1 ay süreyle yapma imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda alışverişlerde kazandırdığı, nakit para gibi harcanabilen çeşitli ödüllerle, aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Bugüne kadar, kredi kartı kullanıcılarına, bankalar ve üye işyerleri tarafından toplam cironun ortalama %2'si kadar nakit gibi harcanabilen ödül verilmiştir.

2.2.Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Kredi kartına Bonus.com.tr'de kartlar sayfasından, BonusFlaş uygulamasından kartlar sekmesinden, Tüm Garanti BBVA Şubeleri'nden başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca Garanti BBVA'ya ait başka bir kredi kartınız varsa veya Garanti BBVA müşterisiyseniz; 444 0 333'ü arayıp, kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

2.3. Kredi Kartım Nerede?

Kredi Kartınız nerede takip etmek için tıklayın.

2.4. Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Kredi kartınız, başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

2.5. Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularınızı bonus.com.tr adresinden, BonusFlaş uygulamasından, tüm Garanti BBVA Şubeleri'nden veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Eğer Garanti BBVA müşterisiyseniz; 444 0 333'ü arayıp, kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca sitemizden Bonus kredi kartlarını inceleyebilirsiniz.

Anında Bonuslu olup kartınızı hemen kullanmaya başlamak için Bonus başvuru formunu doldurun. Müşterimiz değilseniz, başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilecek SMS üzerinden Garanti BBVA Mobil’i indirerek Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile müşterimiz olun.

2.6. Temassız Müşteri Olma Teknolojisi Nedir ?

Temassız müşteri olma teknolojisi ile ister Garanti BBVA müşterisi olun, ister olmayın, dilediğiniz yerden anında Bonus başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı anda kartınızı kullanmaya başlayabilir, Bonus dünyasının fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Bonus başvuru formunu doldurmak. Kartınız gelmeden alışverişe başlamak için kart bilgilerinizi BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet’ten görüntüleyebilirsiniz.

Müşterimiz değilseniz, başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilecek SMS üzerinden Garanti BBVA Mobil’i indirerek Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile müşterimiz olabilirsiniz.

2.7. Kredi Kartı Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Kredi kartı başvurunuz en fazla 1 hafta içinde sonuçlanır. Başvurunuzun sonucunu öğrenmek için Garantibbva.com.tr'de bireysel kartlar sekmesinde "Başvuru Takibi" kısmından bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

2.8. Kredi Kartı Nasıl Aktifleştirilir?

Kartınız güvenliğiniz nedeniyle kullanıma kapalı gönderilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildiğinde kartınız otomatik olarak kullanıma açılır. Kartınızı kullanmaya başlamak için ise kartınız size ulaştığında şifre almanız gerekmektedir. Şifrenizi BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA ATM, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kanallarından, SIFRE yazıp kartınızın son 6 hanesini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakarak 3340'a SMS göndererek veya Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak "Kart şifresi almak istiyorum" diyerek kolayca alabilirsiniz. Belirlenen şifreniz ilk alışveriş işleminde kartınıza yüklenecektir.

2.9. Kredi skorumu nasıl yükseltebilirim?

Kredi skorunun yükseltmenin yollarından bir tanesi de Anahtar Kart Programı'na dahil olmaktır.

Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır. Anahtar Kart Programı'nda seçeceğiniz bireysel kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir.

Anahtar Kart Programı’na dahil olmanız durumunda ödemeleriniz her 6 ayda bir değerlendirilir. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere; ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz. Değerlendirme sonucunda, uygun bulunursa kartınıza bağlı teminat kaldırılacak ve kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

3. Anahtar Kart Programı

3.1. Anahtar Kart Programı Nedir?

Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır.

Anahtar Kart Programı’nda seçeceğiniz bireysel kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir. Bonus, Miles and Smiles, Shop and Fly kredi kartları tüm özellikleri aynı kalacak şekilde Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin en yaygın üye işyeri ağında alışverişlerinizde taksit yapar, her ay 300’den fazla kampanya fırsatından yararlanırsınız. Yaptığınız alışverişlerden bonus veya mil kazanır ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik, Anahtar Kart Programı’na dahil olmanız durumunda ödemeleriniz her 6 ayda bir değerlendirilir. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere; ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz.

Değerlendirme sonucunda, uygun bulunursa kartınıza bağlı teminat kaldırılacak ve kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

3.2. Anahtar Kart Programı’na Nasıl Başvurulur?

Anahtar Kart Programı’ndan faydalanmak için tek yapmanız gereken, 700 TL'den başlayan teminat tutarını hesabınızda bulundurmanız. Sonrasında hesabınızdaki teminat tutarına bloke koyularak kartınızın başvurusu onaylanacaktır. Anahtar Kart Programı ile başvurmuş olduğunuz kredi kartı Garanti BBVA bireysel kartlarından herhangi biri olabilir. Örneğin Bonus kredi kartına Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz. Anahtar Kart Programı’na dahil olmak için; size en yakın bir Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilirsiniz. GarantiBBVA Mobil veya GarantiBBVA Internet Bankacılığı üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularınızda uygun görülmesi durumunda Anahtar Kart Programına yönlendirileceksiniz.

Anahtar Kart Programı’na dahil olmak için; size en yakın bir Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilirsiniz. GarantiBBVA Mobil veya GarantiBBVA Internet Bankacılığı üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularınızda uygun görülmesi durumunda Anahtar Kart Programına yönlendirileceksiniz.

4. Kartınız İle İlgili Temel Bilgiler

4.1. Kredi Kartı Güvenlik Kodu Nedir?

Kredi kartı güvenlik kodu kredi kartının arka tarafında yer alan manyetik şeridin üzerinde yer alan numaraların son 3 hanesidir. Güvenlik kodu kredi kartı şifresi ile karıştırılmamalıdır. Bu kod her kredi kartına özel bir koddur ve internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenlik sağlama amacıyla oluşturulmuştur. Kredi kartı güvenlik kodunuzu başka bir kişi ile paylaşmamanız kartınızın güvenliği açısından önem taşımaktadır.

4.2. Kredi Kartı Güvenlik Kodu Nerede?

Kredi kartı güvenlik kodu, kartınızın arkasında, imza bölümünün sağ üst bölümünde bulunur.

4.3. Kredi Kartım Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Kredi kartınızın kırılması durumunda Garanti BBVA Şubeleri'nden yada Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak kartınızın yenilenmesini talep edebilirsiniz.

4.4. Kredi Kartım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Kredi kartınızın kaybolduğunu veya çalındığını fark ettiğinizde Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak kartınızın kapatılıp yenilenmesini talep ediniz.

4.5. Müşteri Limiti İle Kart Limiti Arasındaki Fark Nedir?

Müşteri limiti, eğer varsa, birden çok Garanti BBVA kredi kartınızı tek bir limit üzerinden yönetmenizi sağlar. Tüm kartlarınızla toplamda en fazla müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde, kredi kartı limitinizi müşteri limitinize eşitleyerek, müşteri limitiniz tutarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, müşteri limiti içinde kalacak şekilde kart limitlerinizi daha düşük de tanımlayabilirsiniz.

4.6. Kredi Kartıma Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verebilirim?

Kredi Kartınıza otomatik ödeme tanımlamak için aşağıdaki kanallarımızdan ilgili adımları takip edebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'de

 • "Kredi kartıma otomatik ödeme talimatı vermek istiyorum" dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek kredi borcunuzun minimumunu ya da tamamını otomatik ödeme olarak seçebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda

 • Kartlar > Kredi Kartlarım > Kart Bilgileri / Ödeme bilgileri düzenle adımından istediğiniz otomatik ödeme hesabınızı ve tutarını seçerek Değişiklikleri kaydet butonuna tıklayınız. Kredi kartınız istediğiniz hesaptan, istediğiniz tutarda otomatik olarak ödenecektir.

Garanti BBVA Mobil'de

 • Kartlar > Kart İşlemleri > Kart Bilgileri / Ödeme bilgileri adımından istediğiniz otomatik ödeme hesabınızı ve tutarını seçerek Değişiklikleri kaydet butonuna tıklayınız. Kredi kartınız istediğiniz hesaptan , istediğiniz tutarda otomatik olarak ödenecektir.

BonusFlaş'ta

 • Daha Fazlası alanına girerek, Ayarlar butonuna tıklayınız
 • Hesap kesim tarihini değiştirmek istediğiniz kartınızı ekranda seçtikten sonra Ödeme Bilgileri Değişiklik menüsünden istediğiniz ödeme haftasını seçebilirsiniz.

Garanti BBVA Şubeleri'ne kimliğiniz ile gelip, talebinizi iletip, istediğiniz ödeme hesabınızı ve tutarını seçerek kredi kartınıza otomatik ödeme tanımlayabilirsiniz.

4.7 Kredi kartı borcumu nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartı borcunuzu aşağıdaki adımları takip ederek ödeyebilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

 • Ödemeler > Kredi Kartı Borcu Ödeme adımlarından kredi kartınızı seçtikten sonra Ödeme Tipi, Hesap, Ödeme Şekli veya Tutar bilgilerini girerek kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

 • Kartlarım > Borç Öde adımlarından, ödeyeceğiniz kredi kartınızı seçtikten sonra ödeyeceğiniz tutar bilgilerini girerek kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

 • Ödeme > Kredi Kartı > Garanti Kredi Kartımı Ödeme adımlarını takip ederek, ödeyeceğiniz kredi kartını, ödeme tipini, ödeme yapacağınız hesabı ve tutarı girerek kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

 • Kredi kartı borcumu ödemek istiyorum." diyerek kredi kartı borcunuzu müsait olan hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

ATM'de,

 • Kredi Kartı Borcu Ödeme seçeneğinden kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

4.8 Kredi Kartlarında Asgari Ödeme Nedir?

Asgari ödeme tutarı, kredi kartı aylık ekstrelerinde ödemeniz gereken en düşük tutarı ifade eder. Asgari ödeme tutarı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararı gereğince limiti 25.000 TL altındaki bireysel kredi kartları için ekstre borcunun %20'si, 25.000TL ve üzeri limitli bireysel kredi kartları için ekstre borcunun %40'ı olarak belirlenmiştir. Hesap özetine yansıyan asgari ödeme tutarını ödememeniz halinde ödenmeyen tutar için gecikme faizi uygulanır.

4.9 Diğer banka kredi kartı borcumu nasıl ödeyebilirim?

Diğer banka kredi kartı borcunuzu aşağıdaki adımları takip ederek ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

 • Kartlarım > Borç Öde > Kart No ile Ödeme > Kart Tipi > Başka Banka Kredi Kartı adımlarından Kart Numarası, Kart Sahibi, Tutar ve Açıklama alanlarını doldurarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

 • Ödeme > Kredi Kartı > Başka Banka Kredi Kartı Ödeme adımlarını takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

 • "Diğer banka kredi kartı borcumu ödemek istiyorum." diyerek diğer banka kredi kartı borcunuzu müsait olan hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, diğer banka kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

4.10 Kredi kartımı internet üzerinden alışverişe nasıl açabilirim?

Kredi kartınızı internet üzerinden alışverişe açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

 • Kartlar adımında listelenen kredi kartlarınızdan birini seçtiğinizde, Kredi Kartı İşlemleri alanında yer alan İnternet Üzerinden Alışveriş butonundan aktifleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

 • Kartlar > Kredi Kartı adımlarından işlem yapmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek, Kart Bilgileri alanından Güvenlik Bilgileri altında Düzenle butonundan değişiklik yapabilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

 • Kart Bilgileri > Kart Ayarları > İnternet Üzerinden Alışveriş butonunu açık olarak seçerek kredi kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

 • "Kredi kartımı internet üzerinden alışverişe açmak istiyorum." diyerek kredi kartınızı internet üzerinden alışverişe açabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletip, kredi kartınızı internet üzerinden alışverişlerde kullanabilirsiniz.

4.11 Kredi kartımın yurtdışı kullanım ayarlarını nasıl değiştirebilirim?

Kredi kartınızın yurtdışı kullanım ayarını aşağıdaki adımları takip ederek değiştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

 • Kartlar adımında listenen kredi kartlarınızdan yurt dışında kullanmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek, Yurt Dışı Kullanımı seçeneğini aktif hale getirebilir ve kredi kartınızı yurt dışında kullanmaya başlayabilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

 • Kart Bilgileri menüsünden sağ üstteki Ayarlar butonuna tıklayarak Yurt Dışı Alışveriş seçeneğini aktif hale getirebilir ve kredi kartınızı yurt dışında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletip, kredi kartınızın yurtdışı kullanım ayarını değiştirebilirsiniz.

4.12 Kredi Kartımı Telefon ve Posta Yolu ile Alışveriş (MO/TO)'e nasıl açabilirim?

Kredi kartınızı Telefon ve Posta Yolu ile alışverişlerde kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

 • Kartlar adımında listelenen kredi kartlarınızdan birini seçtiğinizde, Kredi Kartı İşlemleri alanında yer alan “Tel./Posta Yolu ile alışveriş” butonundan aktifleştirebilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

 • Kart Bilgileri > Kart Ayarları > Telefon / Posta Yoluyla Alışveriş (MO/TO) butonunu “açık" olarak seçerek kredi kartınızı Telefon / Posta yoluyla alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

 • Kartlar > Kredi Kartı > işlem yapmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek Kart Bilgileri > Güvenlik Bilgileri alanından düzenleyebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

 • "Kredi kartımı Telefon / Posta Yoluyla alışverişe açmak istiyorum." diyerek kredi kartınızı Telefon / Posta yoluyla alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletebilirsiniz.

4.13 Yurt dışından SMS ile işlem yapmak için hangi numarayı kullanabilirim?

Yurt dışından SMS gönderecek müşterilerimizin 05327523340'a SMS göndermesi gerekmektedir.

5. Bonus Genç Nedir?

5.1. Bonus Genç nedir?

Bonus Genç 18-25 yaş arası gençler için kart ücreti olmayan gençlik kredi kartıdır. Bonus Genç sahipleri BonusFlaş üzerinden veya tek bir SMS ile kampanyalara katılarak Bonus dünyasının fırsatlarından yararlanır.

5.2. Bonus Genç'e nasıl başvurulur?

Bonus Genç kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay! Bonus Genç kartına Garanti BBVA Şubeleri, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet üzerinden veya “GENC” yazıp 3340’a kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

5.3. Bonus Genç Karta kimler başvurabilir?

18-25 yaş aralığındaki bütün gençler Bonus Genç kredi kartı başvurusunda bulunabilir.

5.4. Bonus Genç Kartın aidatı var mı?

Gençlere özel Bonus Genç kart için herhangi bir yıllık kart ücreti talep edilmemektedir.

5.5. Bonus Genç’in ürün özellikleri nedir?

Garanti BBVA'nın tamamen gençler için hazırladığı Bonus Genç'e özel bir çok fırsat var. Bonus Genç ile alışveriş kolaylığı, restoran, fast food ve kahve zincirlerine özel bonuslar, ekstra oyun dünyasına ait indirimler, market alışverişlerinde ekstra bonus imkânları ve geniş taksit seçenekleri ile sınırsız fırsatlar sunan bir dünyaya adım atıyorsun!
Sana özel anlık fırsatlardan yararlanmak için BonusFlaş'ı indirmeyi unutma! Bonus Genç sayesinde hem Bonus kampanyalarına hem de Bonus Genç'e özel her ay sunulan kampanyalara katılarak ayda 375 TL bonus kazan.

 • Bonus Genç ile market harcamaları artık daha keyifli ve bol bol kazandırıyor! Markette toplam 200 TL ve üstü harcamaya 25 TL toplam 100 TL bonus seninle!
 • Her 75 TL'ye kırtasiye sektörüne 25 TL toplam 75 TL bonus!
 • Bonus Genç ile restoran ve kafe harcamalarında toplam 75 TL bonus fırsatı! Restoran, fast food ve kahve zincirlerinden yapacağın tek seferde her 75 TL ve üzeri her harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus seninle!
 • Steam üzerinden oyun keyfin yarıda kalmasın. Bonus Genç ile Steam, iTunes ve aralgame.com'da yapacağın 75 TL ve üzeri her harcamana 25 TL,toplam 100 TL bonus verilecektir.

Bonus Genç'inle tüm Garanti BBVA ATM'lerimizden vadesiz hesaplarına ulaşabilir, Paracard'ınla yaptığın para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Genç'inle de rahatlıkla yapabilirsin. Bonus Genç'in temassız özelliği sayesinde 750 TL ve altındaki işlemlerini bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsin.
Bonus Genç ile bedava alışveriş olanakları ve taksit fırsatları seni bekliyor! Bonus Genç ile Bonus Program Ortakları tarafından yapılan taksitlerden faydalanabilir, alışverişlerinden bol bol bonus kazanabilirsin. Kazandığın bonuslarla Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş yapabilirsin. Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus=1 TL)
Peşin ödemek zorunda kaldığın, "Keşke taksitle ödeyebilseydim." dediğin peşin alışverişlerini hemen taksitlendirelim.
Bu ay yapmak zorunda kaldığın, "Keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim." dediğin tüm peşin alışverişlerini hemen bir sonraki aya erteleyelim.
Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerine ara vermeye mi ihtiyacın oldu? Nakit ihtiyaçların ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus Genç'te bulabilirsin;

5.6. Bonus Genç Kart nerelerde geçerlidir?

Bonus Genç kartın, MasterCard™ ve Visa amblemi gördüğün tüm noktalarda geçerlidir.

5.7. Bonus Genç Kart ne zaman teslim edilir?

Kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra kartın basıma gider ve ertesi gün kuryeye teslim edilir. Bonus Genç kredi kartın, başvuru sırasında belirttiğin adrese 10 iş günü içinde kurye aracılığı ile ulaştırılır. Kurye tarafından sana ulaştırılamayan kartın bankamıza iade edilmektedir. İade olan kartının tekrar gönderilmesini istiyorsan 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak bu talebini iletebilirsin.

5.8. Bonus Genç Kartım çalındı, ne yapmalıyım?

444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kayıp / çalıntı bildirimi yapman ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden kartını kapatman gerekmektedir. Bu bildirimi yaptığın tarihten sonra kartınla yapılan alışverişler için herhangi bir sorumluluk taşımazsın. Yeni Genç Kart’ın ise en kısa zaman içerisinde basılarak tarafına gönderilir.

6. Ek kart Çıkartmak İçin

6.1. Ek Kart Nedir?

Bonus Ek Kart, Bonus'unuzun sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayan ve sizin hesabınıza bağlı bir kredi kartıdır. Ek Kart'la ilgili detaylı bilgiye Bonus Ek Kart sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

6.2. Ek Kart Ne İşe Yarar?

Bonus Ek Kart, Bonus'unuzun sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayan ve sizin hesabınıza bağlı avantajlı bir kredi kartıdır.

 • Türkiye'nin en çok kullanılan kartı Bonus'la yüzbinlerce işyerinde size özel bonus ve taksit ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlar
 • Bonusunuzla taksitli alışverişin keyfini yaşarken, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus ek kart ücreti asıl kart ücretinin yarısıdır.

6.3. Ek Kart Nasıl Kullanılır?

Bonus Ek Kart, Bonus'unuzun sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayan ve sizin hesabınıza bağlı bir kredi kartıdır. Herhangi bir kredi kartı gibi kullanılabilir.

6.4. Ek Kart Nasıl Çıkarabilirim?

Başvurularınızı bonus.com.tr adresinden, tüm Garanti BBVA Şubeleri'nden veya internet bankacılığı aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca 444 0 333'ü arayıp, Bonus Ek Kart başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir

6.5. Ek Kart Ne Kadar Sürede Çıkar?

Başvurularınız Garanti BBVA tarafından değerlendirilerek en kısa sürede ek kart talebiniz sonuçlanır.

7. Ekstre Bilgileri

7.1. Kredi Kartı Ekstre Nedir?

Kredi kartı ekstresi müşterilerimizin belirlenmiş olan tarihler arasında gerçekleştirdiği borçlanma özetini gösteren ve ödemeleri gereken tutara ait detayları gösteren bir çeşit belgedir.

7.2. Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Görüntülenir?

Şubeye yürümeyin, tüm bankacılık işlemleriniz için Garantibbva.com.tr'ye gelin.
Bankacılık işlemleriniz için şubeye kadar yorulmanıza gerek yok. Her şey parmaklarınızın ucunda. Üstelik daha az işlem ücreti, daha çok kazanç fırsatıyla!

Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan kartlar sekmesinden Hesap Özeti (Kredi kartı ekstresi ) Görüntüleme'ye tıklayarak ekstrenizi görüntüleyebilirsiniz.

7.3. Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Nedir?

Kredi kartı ekstrenizde yer alan ve yasal düzenlemeler kapsamında taksitlenebilir olan işlemler için ekstrenizi Ekstre Taksitlendir ile 2 veya 3 taksite bölebilir. Ekstreleriniz için ödemelerinizi rahatlatabilirsiniz.

Ekstrenizin asgari tutarını ödedikten sonra kalan kısmındaki taksitlenebilir tüm işlemleri kapsayacak şekilde Ekstre Taksitlendir kullanabilirsiniz

7.4. Kredi Kartı Ekstre Erteleme Nasıl Yapılır? Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Atlatılır?

Garanti BBVA kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Atlat ürünümüzü kullanarak bir sonraki ekstre döneminize atlatabilir, kredi kartı ödemelerinizi kolayca erteleyebilirsiniz. Ekstreniz Ekstre Atlat ile bir sonraki ekstre döneminize atlatmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

 • Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333

"Ekstremi atlatmak istiyorum" dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek istediğiniz kredi kartınızın ekstresi için "Ekstre Atlat" talebinde bulunabilirsiniz.

 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Kartlar > Kredi Kartlarım adımından Borç Ödeme alanında yer alan Ekstre Atlat adımından veya
Kredi Kartlarım adımında yer alan Ekstre Atlat butonu ile açılacak sayfadan Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Mobil

Hesaplar ve Ürünler > Kartlar > Kredi Kartı Seçimi > Borç Ödeme ya da Kart İşlemleri adımından Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz

 • BonusFlaş

Kart Bilgileri alanından ekstresini atlatmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek Hesap Özetim alanında gösterilen Ekstre Atlat butonu ile "Ekstre Atlat" talebinde bulunabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Şubeleri

Kimliğiniz ile gelip "Ekstre Atlat" talebinizi iletebilirsiniz.

 • SMS ile

"ATLAT" yazıp, bir boşluk bırakıp ekstresini atlatmak istediğiniz kartın son 6 hanesini yazıp 3340'a mesaj atarak "Ekstre Atlat" talebinde bulunabilirsiniz.

Ekstrenizi atlatmak için hesap kesim tarihinizden sonra, son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar talepte bulunmanız gerekmektedir. Ekstrenizin atlatılabilmesi için yasa gereği, en az asgari ödeme tutarının, son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar ödenmiş olması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir :

 • Ekstre Atlat, ekstre borcunun minimum tutarının ödenmesi sonrasında kalan borç tutarının bir sonraki ekstre dönemine kadar ertelenmesidir.
 • Bonus kredi kartı sahipleri Ekstre Atlat talebinde bulunabilirler. Flexi Card'lar Ekstre Atlat özelliğinden yararlanamamaktadır.
 • Bu özellikten yararlanmak için hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar başvurunun yapılması ve bu tarih aralığında ekstrenin minimum tutarlarının ödenmesi gerekmektedir.
 • Ekstre Atlat başvurusu ile, minimum ödeme yapıldıktan sonra, en az 100 TL ile en fazla 100.000 TL arasındaki bakiyeler ertelenebilir.
 • Yabancı para ekstreleri ertelenemez.
 • Bu hizmet karşılığında atlatılan bakiye üzerinden aylık faiz oranı %1,50 uygulanacaktır. (KKDF ve BSMV hariç)
 • Ekstre atlat işleminize onay verdikten sonra, ilgili kredi kartınızın hesap kesim tarihinizi değiştirmeniz durumunda hesaplanan faiz tutarı değişiklik gösterebilecektir.
 • Ekstre Atlat talebinin iptal işlemi son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar yapılabilir.
 • Ekstre atlat talebi onayladıktan sonra iptal işlemi yapılamaz.
 • Ekstre borcunun bir kısmının ödenmesi halinde kalan hesap bakiyesi üzerinden faiz hesaplanacaktır.
 • Ekstre Atlat özelliğinden her kart yılda en fazla 6 kere, müşteri olarak da toplamda yılda en fazla 6 kere yararlanabilmektedir.
 • Ekstre Atlat başvurusu sırasında kredi kartının gecikme veya takip statüsünde olmaması gerekmektedir.
 • Ekstre atlatılması istenen kart asıl veya ek kart olabilir fakat başvuru SMS ile yapılıyorsa gönderilen GSM numarasının asıl kartın sistemdeki kayıtlı cep telefonu olması gerekmektedir.

Ekstre Atlat özelliğine ait detaylar, yapılan ekstre ödeme işlemi için Ödeme-Ekstre Erteleme; ertelenen bakiye için Ertelenen Ekstre Tutarı ve uygulanan faiz için Ekstre Atlat Faizi açıklamaları ile ekstrede yer almaktadır

7.5. E Ekstre Nedir?

E-posta ile aldığınız kredi kartı hesap özetlerine e-mail ekstre, bir diğer ifadeyle, e-ekstre denilmektedir.

Kredi kartı ekstrelerinizi sadece e-mail ile aldığınızda hem ağaçların kesilmesine engel olarak doğayı korumaya yardımcı olabilir, hem de 5 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya detayları için tıklayınız.

E-ekstre talebinizi Bonus Flaş, SMS, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Şubeleri'nden yapabilirsiniz.

 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'daki "Kartlar" adımından, e-ekstre tanımı yapmak istediğiniz kartınızı işaretleyip sayfanın alt kısmında bulunan "E-ekstre tanımlama" adımını seçiniz.

Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa öncelikle "Ana Sayfa" adımı altındaki "Tanımlamalar "ve daha sonra "Bilgi Güncelleme" adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

 • BonusFlaş

BonusFlaş'ta "Daha Fazlası" bölümünde "Ayarlar" adımını tıkladıktan sonra tanımlama yapacağınız kart için "E-ekstre Tanımlama/Güncelleme" bölümünden e-ekstre tanımlamanızı yapabilirsiniz.

 • SMS

*Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini e-mail ekstre ile almak için KABUL yazıp e-mail adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: KABUL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

* Sadece asıl kartlarınızın ekstrelerini e-mail ekstre ile almak için ASIL yazıp e-mail adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: ASIL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

7.6 Kredi kartımın ekstre ödeme haftasını nasıl değiştirebilirim?

Kredi kartınızın ekstre ödeme haftasını aşağıdaki adımları takip ederek değiştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

 • Kart > Kredi Kartı adımından kredi kartınızı seçtikten sonra Kart Bilgileri > Ödeme Bilgileri Düzenle > Ödeme Haftası alanından ödeme yapmak istediğiniz haftayı seçebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil uygulamasında,

 • Kartlarım > Kart Detayına Git > Kart Ayarları > Limit/Ödeme Bilgileri > Ödeme Bilgileri Değişiklik adımlarını takip ederek Ödeme Haftası alanından ödeme yapmak istediğiniz haftayı seçebilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

 • Kart Bilgileri > Ayarlar > Kart Ayarları > Ödeme Bilgileri adımlarından ödeme yapmak istediğiniz haftayı seçebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

 • "Kredi kartımın ekstre ödeme haftasını değiştirmek istiyorum." diyerek değişiklik yapabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletip, kredi kartınızın ekstre ödeme haftasını değiştirebilirsiniz.

7.7 Kredi kartı ekstremin ödeme tipini yabancı para birimi olarak nasıl değiştirebilirim?

Yabancı para biriminden yaptığınız harcamaları, yabancı para birimi (EUR harcamalarınızı EUR, USD harcamalarınızı USD) olarak ödemek için, kredi kartı ekstrenizin ödeme tipini aşağıdaki adımlardan değiştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

 • Kart > Kredi Kartı adımından kredi kartınızı seçtikten sonra Kart Bilgileri > Ödeme Bilgileri Düzenle > Ödeme Tipi alanından TL&USD&EUR butonunu seçebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil uygulamasında,

 • Kartlarım > Kart Detayına Git > Kart Ayarları > Limit / Ödeme Bilgileri > Ödeme Bilgileri Değişiklik > Ödeme Tipi alanından TL&USD&EUR butonunu seçebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

 • "Yabancı para biriminden yaptığım harcamaları, yabancı para birimi olarak ödemek istiyorum." diyerek değişiklik yapabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, kredi kartı ekstrenizin ödeme tipini TL&USD&EUR olarak değiştirmek için talimat verebilirsiniz.

8. Bonus Diji Sorulan Soruları

8.1. Bonus Diji'nin diğer Bonus kartlardan farkı nedir?

Bonus Diji kart üzerinde sadece ad ve soyadı bilgileri yer alır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV bilgileri yer almaz.

Başvurunuzun onaylanmasının ardından, kartınızın bilgilerinizi (kart numarası, son kullanım tarihi ve CVV) BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet kanallarından görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle basılı kartınızı teslim almanıza gerek kalmadan, başvurunuz onaylandığı andan itibaren internetten alışverişe başlayabilirsiniz.

8.2. Bonus Diji'ye nasıl başvurabilirim?

Mevcutta Garanti BBVA kredi kartı olan müşterilerimiz, Bonus Flaş üzerinden Bonus Diji kredi kartına başvurabilir.

8.3. Bonus Diji'nin kart ücreti ne kadardır? Ekstra bir ücret var mıdır?

Bonus Diji'nin yıllık kart aidatı Bonus ile aynıdır. Birden fazla Bonus kartınız olması durumunda toplamda tek bir kartınızın ücreti yansıtılacaktır. Şeffaf Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Altın Bonus, Money Bonus, Bonus Amex ve Taraftar Bonus'lar bu kapsamın dışında bulunmaktadır.

9. Flexi Sıkça Sorulan Soruları

9.1. Flexi ile ne kadar bonus kazanabilirim?

Flexi'niz ile Bonus program ortaklarında, üye işyerlerinin verdiği standart bonus ve taksit imkanından yararlanırsınız.

Flexi ile sadece Bonus program ortaği üye işyelerinde bonus kazanabilirsiniz.

Ek ve asıl tüm Flexi'leriniz ile Flexi Card ile seçilen kampanyalardan bir ekstre dönemi içinde kazanılabilecek maksimum bonus tutarı 20 TL toplamda ise bir ekstre döneminde kazanılabilecek tutarı 40 TL ve 12 aylık dönemde kazanılabilecek bonus tutarı 720 TL olarak güncellenmiştir. Limitin aşılması halinde sadece Bonus Program Ortaklarında yapılan harcamalardan standart bonus oranlarında bonus kazanmaya devam edilebilir. 

Kartınızla 50 TL ile 5.000 TL arası işlemlerinizden bonus kazanabilirsiniz.

9.2. Flexi ile Bonus kampanyalarından nasıl ve ne kadar ücret ödeyerek yararlanabilirim?

Flexi ile tüm Bonus kampanyalarından ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Belirtilen ücret her kampanyaya katılım için 50 TL'ye kadar olmak üzere farklı ücretlendirilir ve "Kampanya katılım ücreti" olarak ekstrenize yansıtılır. Kampanyalara katılım ile ilgili detaylı bilgi kampanyalar sayfasında bulunmaktadır.

9.3. Biriken bonusları ne şekilde kullanabilirim?

Flexi'niz ile kazanacağınız bonusla, Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bu bonusla Flexi'nizin borçlarını ödeyebilir yada Seyahat Hattı'ndan uçak bileti alabilirsiniz.

9.4. Kendin Yarat - Hazır Paket Seç Soruları

9.4.1. Paketlerle kendin yarat arasindaki fark ne? Kendin yarat daha mi avantajli?

Paketler en esnek Flexi içinden belli müşteri gruplarina göre seçilmiş özelliklerin isimlendirilmiş halidir. Kendin Yarat kartina başvuru sadece internetten olmakta, paketlere başvuru tüm kanallardan yapilabilmektedir. Hazir paketleri yaratmamizin amaci internetten kendi kartini yaratmak için vakti olmayan, kendi özelliklere göre hazirlanmiş seçeneklere başvurmak isteyen kişilere kolaylik sağlamaktir. Bir müşteri isterse paketlerde yer alan özellikleri internetten kendisi yaratabilir veya biraz değiştirerek kendi kartini yaratabilir.

9.4.2. Tamamen kendi yaratacağım karta nasıl başvurabilirim? Paketlere nasıl başvurabilirim?

Tamamen kendi yaratacakları paketlere ve belli özellikleri bir araya getiren paketlere müşterilerimiz, Garanti BBVA Şubeleri, www.garantibbva.com.tr internet bankacılığı, www.flexi.com.tr veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 aracılığı ile başvurabilecekler.

9.4.3. Düşük faizli pakete başvurduğum zaman hiç bonus kazanamayacak mıyım?

Düşük faize başvuran kişiler de Bonus kazanmaya devam edecekler. Bonus Program Ortaklarında, işyerlerinin Bonus'a verdiği oranda bonus kazanacaklar. Bonus Program Ortakları dışında diğer kartlara göre biraz daha az bonus kazanıyor olacaklar.

9.4.4. Ek kartımın özellikleri benim kartımla aynı olmak zorunda mı?

Ek kart özelliklerini ek kart müşterisi istediği gibi belirleyebilir. Böylelikle alışveriş tercihleri birbirlerinden farklı müşterilerimiz eş-kardeş veya çocukları kendi kredi kartı tercihlerine sahip olabiliyorlar.

9.4.5. Paketimi nasıl değiştirebilirim? Neler paket değişikliği sayılır?

Paketin değişikliğini Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333, www.garantibbva.com.tr veya Garanti BBVA Şubeleri'nden yapabilirsiniz. Faiz, bonus, kart ücreti, kampanya, sektör ve firma ve taksit sayısı değişiklikleri paket değişikliği sayılır. Paket değişikliğiniz bir sonraki hesap kesiminden itibaren geçerli olacaktır. Ek kart talebi, harcama sözü talebi, ekstre atlatma paket değişikliği sayılmamaktadır.

9.4.6. Flexi ile ilgili bilgileri nerelerden takip edebilirim?

Flexi ile ilgili bilgileri Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333, www.garantibbva.com.tr üzerinden ve her ay size gönderilen ekstrelerden takip edebilirsiniz. Ayrıca alışveriş sliplerinden de topladığınız bonus ve kampanya bilgilerini görebilirsiniz. Daha başka bilgilendirme kanallarımız üzerinde de çalışıyoruz.

9.4.7. Flexi ile tüm Bonus Program Ortaklarında taksit yapıp bonus kazanabilir miyim?

Flexi, Bonus'un tüm taksit ve bonus kazandırma özelliklerine sahiptir. Flexi sahipleri, sadece dönemsel taksit kampanyalarından faydalanmayabilirler. Ama işyerlerinde sürekli geçerli olan taksit ve bonus özelliklerinden faydalanırlar.

9.4.8. Bu kartı aldığım zaman Bonus Card'ıma/Miles&Smiles Card'ıma ne olacak?

Flexi, Bonus ve Miles&Smiles kartlarının ürün özellikleri birbirinden farklıdır ve her kartın birbirinden farklı olarak müşterilerine sunduğu çok önemli faydalar vardır. Bu kartların farklı müşterilere ve farklı ihtiyaçlara cevap verdiğini düşündüğümüzden her kartın farklı müşteri grupları ve farklı koşullarda kullanılabileceğini düşünüyoruz.

9.4.9. Bu kartı hangi kelimelerle tanımlarsınız?

Esnek, enerjik, profesyonel, rasyonel, kendi tercihlerine göre yaşayan, kendine özel hizmetlere/ ürünlere meraklı, kendinden emin.

9.4.10 Bu kart, Bonus ve Miles&Smiles'ın geçtiği yerlerde geçiyor mu? Bu karta mahsus üye işyerleri olacak mı?

Flexi, Bonus'un geçtiği her yerde taksit ve bonus kazandırıyor. Ayrıca bu kart, istediğiniz kampanyaya göre sektör, firma, anlık harcama, ekstredeki en yüksek harcama gibi kriterlere göre size özel kampanya yapılmasını sağlıyor. Bu kampanyalardan birini seçerek ister ekstra taksit, ister ekstra bonus kazanabilirsiniz. Bu anlamda kendi kampanyanızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Ancak taksit sayısının arttığı dönemsel Bonus kampanyalarından faydalanmayıp, kendi oluşturduğunuz kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

9.4.11 Kartın adını kim buldu?

Kartın adı Garanti Ödeme Sistemleri olarak bizim bulduğumuz ve ürüne yakıştırdığımız bir isim. Farklı ajanslardan gelen birçok isim alternatifi de oldu. Yapılan pazar araştırmaları da Flexi isminin ve logosunun müşteriler tarafından en çok beğenilen isim olduğunu destekledi.

9.4.12 Kartın teknik özellikleri neler? Esneklik özelliğinin ayrıntılandırılmasını rica ediyoruz.

Bankaların müşteriler adına karar vermesinden sıkılanlar için Flexi yepyeni bir kredi kartı. Kendi alışveriş dünyasını kendileri yaratmak isteyenlere, istediği şekli verebileceği kartı kullanmak isteyenlere en uygun kart Flexi! Flexi, kendi tercihlerinizle yarattığınız dünyanın önemli bir parçası! Flexi tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtır! Çünkü kampanyalarınızı siz oluşturursunuz. Ödül ve faiz oranlarınıza siz karar verirsiniz. Kart tasarımınızı da siz yaratırsınız. Flexi Bonuslarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz! Bonus Program Ortaklarında bonus olarak harcayabilir, Kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, Uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik Bonus Program Ortaklarında kazanmaya devam edersiniz! Bonus Program Ortaklarında, işyerlerinin verdiği standart taksit imkanından faydalanırsınız. Bonus Program Ortaklarında işyerlerinin verdiği ödül oranını kazanırsınız. Diğer alışveriş noktalarında kazanılan bonus oranını da siz belirlersiniz.

9.5. Finansal Sorular

9.5.1. Faiz oranı, bonus oranı ve paket ücreti birbirini nasıl etkiler?

Faiz oranı, bonus oranı ve paket ücretleri finansal olarak birbirlerine bağlı değişkenler olarak belirlendi. Bu nedenle isterseniz faiz oranını çok fazla düşürerek düşük bonuslu bir karta sahip olabilirsiniz. Özelliklerin getirisi ve götürüsü arka tarafta çok iyi çalışan bir finansal mantıkla işliyor. Bunların birbirleri arasındaki ilişkilerini www.flexi.com.tr sayfasında birebir görebilirsiniz.

9.5.2. Paket ücretleri diğer kartlardan daha mı yüksek?

Flexi'nin sabit bir ücreti yok. Belirlemiş olduğunuz bonus ve faiz tercihinize göre değişen bir paket ücreti var. Üstelik her ay belli bir harcamayı yapacağınızı söylerseniz paket ücretini yansıtmıyoruz. Flexi, paket ücretleri konusunda da müşterilerine esneklik sunuyor.

9.5.3. Paket ücreti ne zaman kartıma yansır?

Düşük faize başvuran kişiler de Bonus kazanmaya devam edecekler. Bonus Program Ortaklarında, işyerlerinin Bonus'a verdiği oranda bonus kazanacaklar. Bonus Program Ortakları dışında diğer kartlara göre biraz daha az bonus kazanıyor olacaklar.

9.5.4. Ek kartımın özellikleri benim kartımla aynı olmak zorunda mı?

Ek kart özelliklerini ek kart müşterisi istediği gibi belirleyebilir. Böylelikle alışveriş tercihleri birbirlerinden farklı müşterilerimiz eş-kardeş veya çocukları kendi kredi kartı tercihlerine sahip olabiliyorlar.

9.5.5. Paketimi nasıl değiştirebilirim? Neler paket değişikliği sayılır?

Paketin değişikliğini Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333, www.garantibbva.com.tr veya Garanti BBVA Şubeleri'nden yapabilirsiniz. Faiz, bonus, kart ücreti, kampanya, sektör ve firma ve taksit sayısı değişiklikleri paket değişikliği sayılır. Paket değişikliğiniz bir sonraki hesap kesiminden itibaren geçerli olacaktır. Ek kart talebi, harcama sözü talebi, ekstre atlatma paket değişikliği sayılmamaktadır.

9.5.6. Flexi ile ilgili bilgileri nerelerden takip edebilirim?

Flexi ile ilgili bilgileri Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333, www.garantibbva.com.tr üzerinden ve her ay size gönderilen ekstrelerden takip edebilirsiniz. Ayrıca alışveriş sliplerinden de topladığınız bonus ve kampanya bilgilerini görebilirsiniz. Daha başka bilgilendirme kanallarımız üzerinde de çalışıyoruz.

9.5.7. Flexi ile tüm Bonus Program Ortaklarında taksit yapıp bonus kazanabilir miyim?

Flexi, Bonus'un tüm taksit ve bonus kazandırma özelliklerine sahiptir. Flexi sahipleri, sadece dönemsel taksit kampanyalarından faydalanmayabilirler. Ama işyerlerinde sürekli geçerli olan taksit ve bonus özelliklerinden faydalanırlar.

9.5.8. Bu kartı aldığım zaman Bonus Card'ıma/Miles&Smiles Card'ıma ne olacak?

Flexi, Bonus ve Miles&Smiles kartlarının ürün özellikleri birbirinden farklıdır ve her kartın birbirinden farklı olarak müşterilerine sunduğu çok önemli faydalar vardır. Bu kartların farklı müşterilere ve farklı ihtiyaçlara cevap verdiğini düşündüğümüzden her kartın farklı müşteri grupları ve farklı koşullarda kullanılabileceğini düşünüyoruz.

9.5.9. Bu kartı hangi kelimelerle tanımlarsınız?

Esnek, enerjik, profesyonel, rasyonel, kendi tercihlerine göre yaşayan, kendine özel hizmetlere/ ürünlere meraklı, kendinden emin.

9.5.10 Bu kart, Bonus ve Miles&Smiles'ın geçtiği yerlerde geçiyor mu? Bu karta mahsus üye işyerleri olacak mı?

Flexi, Bonus'un geçtiği her yerde taksit ve bonus kazandırıyor. Ayrıca bu kart, istediğiniz kampanyaya göre sektör, firma, anlık harcama, ekstredeki en yüksek harcama gibi kriterlere göre size özel kampanya yapılmasını sağlıyor. Bu kampanyalardan birini seçerek ister ekstra taksit, ister ekstra bonus kazanabilirsiniz. Bu anlamda kendi kampanyanızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Ancak taksit sayısının arttığı dönemsel Bonus kampanyalarından faydalanmayıp, kendi oluşturduğunuz kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

9.5.11 Kartın adını kim buldu?

Kartın adı Garanti Ödeme Sistemleri olarak bizim bulduğumuz ve ürüne yakıştırdığımız bir isim. Farklı ajanslardan gelen birçok isim alternatifi de oldu. Yapılan pazar araştırmaları da Flexi isminin ve logosunun müşteriler tarafından en çok beğenilen isim olduğunu destekledi.

9.5.12 Kartın teknik özellikleri neler?

Bankaların müşteriler adına karar vermesinden sıkılanlar için Flexi yepyeni bir kredi kartı. Kendi alışveriş dünyasını kendileri yaratmak isteyenlere, istediği şekli verebileceği kartı kullanmak isteyenlere en uygun kart Flexi! Flexi, kendi tercihlerinizle yarattığınız dünyanın önemli bir parçası! Flexi tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtır! Çünkü kampanyalarınızı siz oluşturursunuz. Ödül ve faiz oranlarınıza siz karar verirsiniz. Kart tasarımınızı da siz yaratırsınız. Flexi Bonuslarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz! Bonus Program Ortaklarında bonus olarak harcayabilir, Kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, Uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik Bonus Program Ortaklarında kazanmaya devam edersiniz! Bonus Program Ortaklarında, işyerlerinin verdiği standart taksit imkanından faydalanırsınız. Bonus Program Ortaklarında işyerlerinin verdiği ödül oranını kazanırsınız. Diğer alışveriş noktalarında kazanılan bonus oranını da siz belirlersiniz.

9.6. Flexi Kampanya Soruları

9.6.1 Flexi kampanyası nedir?

Flexi kampanyası,

 • Başvurduğunuz sırada belirleyebileceğiniz,

 • Kendinize özgü oluşturduğunuz

 • Siz vazgeçene kadar devam edecek,

 • İstediğiniz yerlerde geçerli olacak,

 • Ekstra taksit ve ekstra bonus kazandıran,kartınızın size özgü esnek bir özelliğidir.

9.6.2 Flexi'de kaç kampanya vardır?

Flexi'nizin toplam 4 kampanyası vardır. Bunlardan birini seçebilirsiniz. Hazır Flexi seçeneklerinde bu kampanyalar belirlenmiştir. İnternetten başvurulan "Kendi Kartını Yarat" seçeneğinde istediğiniz kampanyayı seçebilirsiniz. Bu kampanyalarda ister ekstra bonus, ister ekstra taksit kazanırsınız.

Bu kampanyalar şu şekildedir:

 • Firma Seç

 • Sektör Seç

 • Ekstredeki En Yüksek Harcama

 • Anlık Kampanya

9.6.3 Kampanyalardaki taksit veya bonus oranlarını ne zaman söyleyebilirim ve ne zaman değiştirebilirim?

Kampanyalarda taksit veya bonusun farklılaştırılması internetten ve Garanti BBVA Şubesi'nden yapılan "Kartını Kendin Yarat" başvurularında başvuru sırasında mümkündür. İsterseniz ekstra taksit veya bonus oranınızı değiştirebilir, isterseniz tamamen farklı bir kampanyaya geçebilirsiniz. Her değişiklik talebiniz için 30 TL paket değisim ücreti kartınıza yansıtılacaktır.

Seçtiğiniz diğer oranlar veya kampanyaların değerleri faiz, bonus ve paket ücretinizi etkileyebilir. Basvurduğunuz sırada bunu görebilirsiniz. Paket değişikliğiniz bir sonraki hesap kesiminden itibaren geçerli olacaktır.

9.6.4 Kaç kampanya seçebilirim? Kampanyalar ne zamana kadar devam eder?

4 kampanyadan birini seçebilirsiniz. Kampanyalar siz vazgeçene veya değiştirene kadar devam eder.

9.6.5 Kampanyadaki taksit veya bonusu alışveriş sliplerinde görecek miyim?

Seçtiğiniz kampanyadaki taksit veya bonusu Bonus Program Ortaklarında yaptığınız alışveriş sliplerinden takip edebilirsiniz.

9.6.6 Hazır Flexi Seçeneklerinde istediğim kampanyayı seçebilir miyim?

Hazır Flexi seçeneklerinde kampanyalar önceden belirlenmiştir. Sadece Bol Taksitli Flexi'de istediğiniz sektörü belirleyebilirsiniz. Ancak isterseniz www.garantibbva.com.tr'den veya www.flexi.com.tr'den "Kartını Kendin Yarat" seçeneğinden yeni kampanyanızı oluşturabilirsiniz.

9.6.7 Faiz, bonus ve paket ücreti için belirlediğim bonus, kampanyalarda seçtiğim bonusu nasıl etkileyecek?"

Kampanyalarda seçtiğiniz bonus, ekstra bonustur. İster Bonus Program Ortağı olsun, ister başka bir işyeri olsun kazandığınız bonusun üzerine eklenir. Örneğin siz (Bonus Program Ortakları dışında geçerli olan) bonusunuzu %1 belirlediniz. Ekstra bonus olarak da Firma Seç kampanyasında %1 bonus istediniz. Bu durumda Bonus Program Ortakları dışında seçtiğiniz firmada %1+%1ekstra toplam %2 bonus kazanacaksınız.

9.6.8 Seçtiğim kampanyadaki alışverişim, Bonus üye işyerlerinde olursa toplam kaç taksit alacağım?"

Seçtiğiniz kampanyanızda kazandığınız ekstra taksit veya bonus, Bonus Program Ortaklarında kazandığınız ekstra taksit veya bonus üzerine eklenir.

9.6.9 Seçtiğim kampanyadaki alışverişim, Bonus üye işyerlerinde olursa bonusum nasıl hesaplanacak?

Seçtiğiniz kampanyanızda kazandığınız ekstra taksit veya bonus, Bonus Program Ortaklarında kazandığınız ekstra taksit veya bonus üzerine eklenir.

9.6.10 Kampanyada en avantajlı taksit veya bonusu seçmem faiz oranımı veya bonus oranımı etkiler mi?

Seçtiğiniz kampanyaların finansal değerleri (maliyetleri) birbirinden farklıdır. Bu nedenle seçeceğiniz faiz oranınız, bonus oranınız ve paket ücretiniz, seçtiğiniz kampanyaya göre farklı bir noktadan başlar.

9.6.11 En yüksek harcamama bakılırken sadece o ekstre döneminde yaptığım harcamalara mı bakılır?

 • Her ekstrenizde, sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır.

 • Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir. Örn: 300 TL /3 taksitli bir alışveriş yaptığınız. Karşılaştırma yapılırken her bir takside değil (100 TL'ye değil), toplam değere (300 TL'ye) bakılır.

 • Ekstrenizde en yüksek tutar daha önce yaptıgınız bir alışverişin 2. veya daha sonraki bir taksiti olabilir. Ancak sadece o dönem yapılan alışverişlere bakıldıgından bu taksitler en son ekstrenizde kampanyaya dahil edilmez.

9.6.12 Firma Seç kampanyasına dahil olmayan bir firmada taksit ya da bonus istiyorsam ne yapmam gerekir?

Firma seç kampanyasında toplam 3 firma seçebilirsiniz. Bunlar Bonus Program Ortağı olmak zorunda değildir. Bonus Program Ortağı bir firma seçerseniz, seçtiğiniz ekstra taksit veya bonus, Bonus Program Ortağının verdiği taksit veya bonusa eklenir. Örn: 3 firmadan birini Bonus Program Ortağı seçtiyseniz ve ekstra 1 taksit istediyseniz, bu işyerinde Bonus'a uygulanan taksit sayısına ekstra 1 taksit eklenir (kampanya dönemlerindeki taksit miktarının değil, uygulanan standart taksit miktarının üstüne eklenir). Eğer program ortakları dışında bir firma seçtiyseniz bu Flexi'nize 1+1ekstra=2 taksit olarak yansır.

9.6.13 Firma Seç kampanyasında listede olmayan bir firmada taksit ya da bonus istiyorsam ne yapmalıyım?

Firma Seç kampanyasına internetten başvurabilirsiniz. Eğer başvurunuz sırasında istediğiniz firmayı göremezseniz, bu firmadan yararlanamazsınız. Ancak önerinizi Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak bize bildirebilirsiniz.

9.6.14 Sektör Seç kampanyasında kaç sektör seçebilirim?

Sektör seç kampanyasında 1 sektör seçebilirsiniz. Seçtiğiniz sektördeki tüm işyerlerinde (Bonus Program Ortakları dahil) ekstra taksit veya ekstra bonus kazanırsınız.

Sektör seçenekleri:

 • Beyaz Eşya/Elektronik

 • Turizm

 • Sağlık

 • Restoran/Eğlence/Spor

 • Eğitim

 • Yurt dışı harcamaları

 • Market

 • Akaryakıt

 • Giyim

Örn: Giyim sektöründe ekstra 1 taksit seçtiniz. Bonus'a 3 taksit yapan bir program ortağında alışveriş yapıyorsanız Flexi'nize 3+1ekstra=4 taksit yansır. Eğer program ortakları dışında alışveriş yapıyorsanız bu Flexi'nize 1+1ekstra=2 taksit olarak yansır.

9.6.15 Seçtiğim sektördeki firma Bonus Program Ortağı ise taksit veya bonusum nasıl hesaplanacak?

Seçtiğiniz sektördeki taksit veya bonus Bonus Program Ortaklarının verdiği taksit veya bonusun üzerine eklenir.

Örn: Giyim sektöründe ekstra 1 taksit seçtiniz. Bonus'a 3 taksit yapan bir program ortağında alışveriş yapıyorsanız Flexi'nize 3+1ekstra=4 taksit yansır. Eğer program ortakları dışında alışveriş yapıyorsanız bu Flexi'nize 1+1ekstra=2 taksit olarak yansır.

9.6.16 Seçtiğim sektörde alışveriş yaptığım halde kampanyam ekstreme yansımazsa ne yapmam gerekir?

Talebinizi 444 0 333'ü arayarak bize bildirirseniz, gerekli düzeltmeler tarafımızca yapılacaktır.

9.6.17 Elektronik bir eşyayı marketten alırsam, elektronik sektöründe mi sayılır? Sektör ayrımları nasıl yapılır

Marketten elektronik eşya satın alsanız bile bu, market sektörü sayılır. Bu gibi durumlarda alışveriş yaptığınız yerin hangi sektöre girdiğine göre bir ayrım yapılır.

9.6.18 Anlık kampanyayı seçersem yılda kaç tane harcama seçebilirim?

Anlık kampanyayı seçerseniz yılda 12 harcama belirleyebilirsiniz.

9.6.19 Anlık kampanyada her defasında farklı bonus ve taksit belirleyebilir miyim?

Anlık kampanyada ekstra taksit mi, yoksa ekstra bonus mu kazanacağınıza başvurduğunuz sırada karar verirsiniz. Bunun +taksit veya +bonus değerine de başvurduğunuz sırada karar verirsiniz.

9.6.20 Anlık kampanyaya dahil olmasını istediğim harcamamı hangi kanaldan, ne zamana kadar seçebilirim?

Anlık kampanyaya dahil olmasını istediğiniz harcamanızı www.garantibbva.com.tr İnternet Bankacılığından veya www.flexi.com.tr'den kart numaranızı ve şifrenizi kullanarak veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den bildirebilirsiniz. Bu bildiriminizi hesap kesim tarihinize kadar yapabilirsiniz.

9.6.21 Anlık olarak seçtiğim harcama Bonus Program Ortaklarındaki harcamalardan biri olabilir mi?

Anlık olarak seçtiğiniz harcama Bonus Program Ortaklarındaki bir harcamanız olabilir. Ekstra taksit veya bonusunuz Bonus Program Ortalarında kazandığınız ekstra taksit veya bonus üzerine eklenir.

Örn: Anlık kampanyayı seçtiniz ve ekstra 2 taksit belirlediniz. Daha sonra herhangi bir gün 3 taksit imkanı sunan Bonus Program Ortağı işyerinde alışveriş yaptınız. Ertesi gün Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'na bağlanarak dönem içi işlemlerinizden bu işlemi seçip +2 ekstra taksit kampanyasından yararlanabilir ve taksit sayınızı 5'e çıkartabilirsiniz. Bu harcamanızı Bonus Program Ortakları dışında bir işyerinde gerçekleştirip yine aynı işlemi yapsaydınız 1+2 ekstra toplam 3 taksitiniz olacaktı.

9.7. Hazır Flexi Soruları

9.7.1 Hazır Flexi Seçeneklerine hangi kanallardan başvurabilirim?

Flexi hazır seçeneklerine: Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, tüm Garanti BBVA Şubeleri'nden veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden başvurabilirsiniz.

9.7.2 Hazır Flexi'mdeki faiz , bonus oranımı değiştirebilir miyim?

Seçtiğiniz hazır Flexi seçeneğini başka bir Flexi seçeneği ile değiştirip daha farklı oranlara geçebilirsiniz. Ayrıca www.garantibbva.com.tr internet bankacılığı aracılığı ile "Kartını Kendin Yarat" seçeneğine de geçerek tamamen kartınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

9.7.3 Hazır Flexi seçeneklerinin standart bir kart görseli var mıdır? İstediğim kart görselini seçebilir miyim?

Flexi kart görsellerinden istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Hazır Flexi seçeneklerinin standart bir kart görseli yoktur.

9.7.4 Sene sonu geldiğinde hazır Flexi'm nasıl devam eder?

Sene sonu geldiğinde kartınızın süresi otomatik olarak 1 yıl uzar.

9.8. Ek Kart Soruları

9.8.1. Ek kartım benimle aynı özelliklere mi sahip olacak?

Ek kartın özelliklerini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Sizinle aynı başvuru formundan başvururken ek kartınız sizinle aynı özelliklere sahip olacaktır. Ayrı ek kart başvuru formuyla başvururken, ek kart sahibi kendi paketini seçebilir.

9.8.2 Ek kartın ücreti nedir?

Ek karttan ilk yıl ücret alınmamaktadır. Sonraki yıllar seçtiği paket ücretinin veya yarattığı finansallar sonucu oluşan ücretin yarısı kadar olacaktır.

10. Çevreci Bonus Sıkça Sorulan Soruları

10.1. Çevreci Bonus Nedir?

Bonus'un doğayı koruma ve sürdürülebilirlik için başlatmış olduğu Çevreci Bonus programıdır. Bonus'un tüm özelliklerine sahip ve tüm kampanyalarına katılabileceğiniz Çevreci Bonus'la yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazanabilir, Bonus Program Ortakları'nda kazandığınız bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus'un ayrıcalıklı dünyasından yararlanırken, alışverişlerinizde avantajlı ödeme seçenekleri ve faizlerden de faydalanabilirsiniz. Çevreci Bonus'la yapılan harcamalarınızın bir kısmı ile WWF Türkiye'ye bağış desteği sağlayabilirsiniz. Doğayı Koruyan Çevreci Bonus'u, yurt içi ve yurt dışındaki tüm alışveriş noktalarında kullanabilirsiniz.

10.2. Çevreci Bonus Nasıl Alınır?

Çevreci Bonus almak için bonus.com.tr web sitesi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak ya da Garanti BBVA şubelerine uğrayarak, TC kimlik ve telefon numarası ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Mevcutta Garanti BBVA kredi kartınız varsa, Bonus Flaş üzerinden de Çevreci Bonus'a başvurabilirsiniz.

10.3. WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Nedir?

1961 yılında kurulan Dünya Doğayı Koruma Vakfı, doğanın zarar görmesini sonlandırmayı ve doğaya verilen zararları onarmayı amaçlayan bir sivil toplum kuruluşudur.

Back to Top