Sektör: Giyim / Marka: Nautica

NASIL KAZANIRIM?

7 taksitli satış için, Nautica mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksit kampanyası dahilinde 01 Kasım 2018 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Nautica mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti Bankası poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • 7 taksitli satış için Nautica mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit seçeneğini seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Nautica mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus,Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank bonus, Abank Ticari, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi dahil değildir.
  • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET NAUTICA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir. Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET NAUTICA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Kasım 2018 – 28 Şubat 2019

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.