Mikrofon
Şimdi konuşun..

beyaz eşya kampanyaları

DAHA FAZLA

BEYAZ EŞYA KAMPANYALARI 2022

Beyaz eşyalar evlerin ve ofislerin en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Farklı amaçlarla kullanılan beyaz eşyalar gerek zaman tasarrufu gerek de daha rahat bir yaşam için temel gereksinimlerdendir. Bu kapsamda yeni alışveriş yapmak isteyenler için Bonus olarak birbirinden farklı beyaz eşya kampanyaları sunmaktayız. Siz de bu yıl ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni bir beyaz eşya satın almak istiyorsanız, sizlere sunduğumuz 2022 beyaz eşya kampanyalarını inceleyebilir, satın alınımınızı kolaylaştıracak kredi kartı beyaz eşya kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Beyaz Eşya Kampanyaları

Bonus olarak farklı beyaz eşya ürün gruplarına yönelik birçok kampanya sunmaktayız. Söz konusu kredi kartı beyaz eşya kampanyaları kapsamında Profilo, BOSCH, GAGGENAU, Siemens gibi sektörünün önde gelen markalarından yapacağınız alışverişlerde Bonus Kart ile sanal ve fiziki mağazalardan yapacağınız alışverişlerde beyaz eşyalar için ek taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bonus beyaz eşya kampanyaları kapsamında yararlanabileceğiniz ek taksit fırsatları dışında ekstra bonuslar da kazanabilirsiniz. Üstelik beyaz eşya satın almak isteyenler için dönem dönem ek yeni fırsatlar ve kampanyalar da sunmaktayız.

Beyaz Eşya Kampanyasına Hangi Ürünler Dahildir?

Kampanya kapsamında buzdolabından klimaya, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine kadar onlarca farklı ürün grubundan yararlanabilirsiniz. Üstelik farklı marka seçeneklerinin sunulması seçiminizi kolaylaştıracaktır.

Beyaz Eşyada Kredi Kartına Kaç Taksit Sunulmaktadır?

Bonus kredi kartında beyaz eşya taksit sayısı anlaşmalı markaya göre değişiklik göstermektedir. Sizlere sunulan Bonus kredi kartı beyaz eşya kampanyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilginizi çeken kampanyaya tıklayabilir, daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

yada
Bonus Taraftar Kampanyaları
Bonus Taraftar
Kampanyalar
Bonus Genç Kampanyaları
Bonus Genç’e
Özel
GarantiPay Kampanyaları
GarantiPay’e
Özel
BonusFlaş Kampanyaları
BonusFlaş’a
Özel
Taksit Kampanyaları
Taksit
Kampanyaları
İndirim Kampanyaları
İndirim
Kampanyaları

BİTEN KAMPANYALAR

Özel fırsat ve ayrıcalıklar için Bonus'lular en çok onları tercih etti.

TÜM BİTEN KAMPANYALAR
Back to Top