Şimdi konuşun..

Düzenli ÖdemeDüzenli ödeme talimatı verin, rahat edin!

Bonus'unuz ile düzenli ödeme talimatı verin, rahat edin!

Her ay düzenli olarak yaptığınız sabit miktarlı ödemeleri güvence altına almak için Bonus'unuz ile düzenli ödeme talimatı verin, Bonus'unuz sizin adınıza gerçekleştirsin!

  • Bonus ile kira, apartman - site aidatı, EFT gibi sabit miktarlı ödemeler için düzenli ödeme talimatı verilebilir.
  • Bonus ile dilenen sayıda kişinin banka hesabına istenilen tarih için düzenli ödeme talimatı verilebilir.
  • Beyaz eşya, dershane ve okul taksiti gibi her ay düzenli olarak yapılan taksitli ödemeler için de düzenli ödeme talimatı tanımlanabilir.
  • Düzenli ödeme işlemleri için ödeme tutarının %1,40'i oranında işlem ücreti yansıtılır.
  • Düzenli Ödeme talimatı vererek düzenli olarak yaptığınız ödemeleri takip etmek zorunda kalmazsınız. Ödemeleriniz otomatik olarak gerçekleşir ödemelerinizi gecikmeden, zamanında yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda Para Transferleri menüsündeki Düzenli Ödeme adımından düzenli ödeme talimatı tanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Belli tarihlerde sürekli gerçekleşmesini istediğiniz ödemeleriniz için her defasında giriş yapmanıza gerek bulunmuyor. Düzenli Ödeme ile, dilediğiniz tarihlerde ve tutardaki ödemelerinizin, otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenli ödemenizin bitiş tarihini kendiniz seçebilirsiniz. Böylece süre bittiğinde ödeme emriniz de otomatik olarak sona erer.

Ödemeyi Unutma Diğer Kolaylıklar

Bonus Kazanma Rehberi
Otomatik Fatura Ödeme Talimatı
Kredi Kartı Ödeme Güvencesi