Mikrofon
Şimdi konuşun..

Anahtar Kart Programı Nedir?

<span style="font-size:44px;">Anahtar Kart Programı Nedir?</span>

Anahtar Kart Programı ile 700 TL'den başlayan teminat tutarı ile
siz de kolayca kredi kartı sahibi olabilirsiniz!Anahtar Kart Programı ile Garanti BBVA kredi kartlarının ayrıcalıklarla dolu dünyasına giriş yapabilirsiniz!

Kredi skorunuz düşük olsa bile Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarından Anahtar Kart Programı ile faydalanabilirsiniz!

Garanti BBVA kredi kartları ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar, alışverişlerinizden kartınızın özelliğine göre bol bol bonus veya mil kazanır, ücretsiz taksit fırsatlarından faydalanırsınız.

Anahtar Kart Programı'ndan faydalanmak için tek yapmanız gereken, 700 TL'den başlayan teminat tutarını hesabınızda bulundurmanız. Sonrasında hesabınızdaki teminat tutarına bloke koyularak kartınızın başvurusu onaylanacaktır.

Dilerseniz GarantiBBVA şubelerimizden Anahtar Kart Programı ile detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca GarantiBBVA Mobil ya da GarantiBBVA İnternet Bankacılığı’ndan Bonus’a başvurunuz esnasında, uygun bulunmanız durumunda Anahtar Kart Programı’na yönlendirileceksiniz.

Anahtar Kart Programı ile Garanti BBVA kredi kartlarının ayrıcalıklarla dolu dünyasına giriş yapabilirsiniz!

Anahtar Kart Programı Nedir?

Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır.

Anahtar Kart Programı'nda seçeceğiniz kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir. Bonus, Miles and Smiles, Shop and Fly kredi kartlarına tüm özellikleri aynı kalacak şekilde Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz.

Türkiye'nin en yaygın üye işyeri ağında alışverişlerinizde taksit yapar, her ay 300'den fazla kampanya fırsatından yararlanırsınız. Yaptığınız alışverişlerden bonus veya mil kazanır ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik, Anahtar Kart Programı'na dahil olmanız durumunda ödemeleriniz her 6 ayda bir değerlendirilir. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere; ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz. Değerlendirme sonucunda, uygun bulunursa kartınıza bağlı teminat kaldırılacak ve kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

Kartın yıllık aidatı ve diğer ürün özelliklerinde bir farklılık yoktur. Anahtar Kart Programı olarak Bonus'a başvurulduysa, yıllık aidatı Bonus'un kart aidatı ile aynı olacaktır.

Anahtar Kart Programı Nedir?

Anahtar Kart Programı ile bloke tutarınızla kazanmaya devam edersiniz.

Anahtar Kart Programı ile başvurunuzun tamamlanabilmesi için vadeli veya vadesiz mevduat hesabınız olması gerekmektedir. Vadeli ya da vadesiz hesaplarınızdan birinde bulunduracağınız teminat tutarına bloke koyularak kartınızın başvurusu onaylanacaktır.

Teminat tutarınızı vadeli hesabınızda tutmanız durumunda hesabınızdaki tutara bloke konmuş olsa bile, Garanti BBVA’nın siz değerli müşterimize sunduğu güncel oranlarla faiz kazanmaya devam edersiniz.

Anahtar Kart Programı ile bloke tutarınızla kazanmaya devam edersiniz.

Kartınız elinize ulaştı, artık Garanti BBVA’nın ayrıcalıklı dünyasındasınız!

Artık Türkiye'nin en yaygın üye işyeri ağı olan Garanti BBVA alışveriş noktalarında alışverişlerinizde taksit yapar, her ay 300'den fazla kampanya fırsatından yararlanırsınız. Üstelik yaptığınız alışverişlerden bonus veya mil kazanır ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Anahtar Kart Programı’na dahil olmanız durumunda ödemeleriniz her 6 ayda bir değerlendirilir. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere; ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz.

Değerlendirme sonucunda, uygun bulunursa kartınıza bağlı teminat kaldırılacak ve kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

Kartınız elinize ulaştı, artık Garanti BBVA’nın ayrıcalıklı dünyasındasınız!
Back to Top