Şimdi konuşun..

Temassız Ödeme

BONUS TRINK İLE HEM ZAMANDAN HEM DE BONUS'TAN KAZANIN

Garanti temassız kart ile günlük alışverişlerinizde zamandan kazanın, hızlı ve sorunsuz ödeme avantajının keyfini yaşayın. 350 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizde Garanti temassız ödeme özelliği sayesinde şifreyi tuşlamaya gerek kalmadan 1 saniyeden çok daha kısa sürede ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kasa önlerinde vakit kaybetmeden Bonus temassız ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Garanti temassız ödeme limiti 350 TL olsa da 350 TL'nin üzerindeki alışverişlerinizde tüm Garanti kartlarınızla aynı şekilde şifre girerek ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik Garanti müşterileri, Garanti temassız kart kullanarak Garanti'nin ayrıcalıklı fırsatlarından da yararlanıyor.

Bonus Trink ile "Öde ve Geç"

Kredi kartı şifrenizi tuşlayarak vakit kaybetmek ya da yanınızda bozuk para taşımak istemiyorsanız Bonus Trink, "Öde ve Geç" özelliğiyle sizlere yepyeni bir ödeme deneyiminin kapılarını açıyor. Bonus kart temassız ödeme sisteminde, temassız okuyucusu bulunan bütün noktalarda şifre ya da imza ile uğraşmadan çok hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bonus Trink ile ödemelerinizi kolayca yaparken, Bonus'un sunduğu tüm kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Garanti Bonus'un avantajlarla dolu dünyasında tamamen güvenli bir şekilde kolay ve hızlı alışverişin tadını çıkarırken bonusları toplamaya ve fırsatlardan yararlanmaya devam etmek daima mümkün. Yapacağınız her bir temassız ödeme işleminde o işleme özel şifreleme sistemleri ile de işlem verileriniz güven içerisinde korunuyor. Temassız ödemelerde uygulanan çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemler en güvenli şekilde gerçekleştiriliyor.

Şimdi Bonus Trink Zamanı!

Bonus Trink ile günlük alışverişlerinize biraz hız katmak ve bu özel ödeme deneyimini yaşamak için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile kolayca Bonus Trink başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz Garanti BBVA şubelerini ziyaret ederek de Bonus Trink başvuru işleminizi gerçekleştirebilir ve bu ayrıcalıklı dünyaya hızla adım atabilirsiniz.

Temassız Ödeme Nedir?

Temassız ödeme, bu özelliğe sahip kredi kartları ve POS cihazlarıyla şifre girmeden, kartı cihaza yaklaştırarak ödeme yapma işlemine denir. Giderek popülerleşen bu teknoloji konusunda merak edilen konulardan bir tanesi de "Temassız ödeme güvenli mi?" sorusu olur. Temassız ödemelerde uygulanan çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemler en güvenli şekilde gerçekleştiriliyor. Bonus Trink kartınız ile yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 1500 TL'ye ulaştığında, işleminize bir seferlik şifre girerek devam edebilirsiniz.

Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?

Temassız ödeme işlemi; temassız kredi kartı ve temassız POS cihazı ile kart cihaza yaklaştırarak yapılır. Bu sayede ödeme işlemi, kart şifresi girmeye gerek kalmadan en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Bonus'unuzu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ve tüm Garanti BBVA Şubeleri aracılığıyla Bonus Trink ile değiştirebilirsiniz.

Temassız Ödeme Limiti Nedir?

Kredi kartınız ile temassız ödeme özelliğini kullanarak kartı POS cihazına takma, imza atma ya da şifre tuşlama derdine girmeden en hızlı ve sorunsuz şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile ödeme yapmanız gereken her noktada, POS cihazının da temassız özellikli olması koşuluyla 350 TL’ye kadar olan ödemelerinizi kolayca yapabilir ve bu konforu yaşayabilirsiniz.

Mobil Temassız Ödeme Nedir?

Mobil temassız ödeme işlemi, Android yazılıma sahip cep telefonunuzu kredi kartı gibi kullanmanızı sağlayan bir sistemdir. Cep telefonu ile temassız ödeme yapmak için öncelikle kredi kartınızı cep telefonunuza tanımlamanız ve mobil ödeme açma işlemi yapmanız gerekir. Ödeme yapacağınız zaman 350 TL ve altındaki alışverişlerinizde kartınızın şifresini girmeye gerek kalmadan telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak telefonla temassız ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

NFC Özelliği Nedir ve NFC Desteği Ne İşe Yarar?

Türkçede "yakın alan iletişimi" anlamına gelen NFC, Bluetooth ya da Wi-Fi gibi çalışan ancak 4 cm mesafede kullanılabilen bir çeşit kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknolojiye sahip iki cihaz arasında kısa mesafeden hızla veri alışverişi yapılabilir. Telefonu POS cihazına yaklaştırarak yapılan ödeme işlemi de bir NFC özelliğidir. "NFC ne işe yarar?" sorusunun cevabı da "ödemelerin hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamak" olur.

NFC ile Ödeme Nasıl Yapılır?

NFC özelliği kullanılarak ödeme yapmak için bu özelliğe sahip bir POS cihazı ile bir akıllı telefona ihtiyaç duyulur. Ardından akıllı telefon, POS cihazına değdirilmeden yalnızca yaklaştırılır. Böylece 1 saniyeden kısa bir süre içinde ödeme yapılabilir. Ancak bu işlemin gerçekleşebilmesi için öncelikle akıllı telefona NFC kredi kartı tanımlama işlemi yapmak gerekir.

POS Cihazından Temassız İşlem Nasıl Yapılır?

American Express, Mastercard ya da Visa logolu kredi kartları ve banka kartlarıyla 350 TL'ye kadar olan işlemlerde kartları POS cihazına takmadan, şifre girmeden veya imza atmadan temassız ödeme teknolojisi kullanılarak işlem yapılabilir. Bunun için kart üzerinde temassız ödeme logosunun bulunuyor olmasına dikkat etmek gerekir. POS cihazı ve kredi kartı, temassız özellikli ise kolayca işlem gerçekleştirilir.