Mikrofon
Şimdi konuşun..

Bonus Platinum Biyometrik

Bonus'tan çağ atlatan teknoloji! Parmak izi ile alışveriş!

HEMEN BAŞVUR

Bonus ailesinin son teknoloji kredi kartı Bonus Platinum Biyometrik ile alışverişlerinizi parmak iziniz ile yapabilirsiniz! 

 • Bonus Platinum Biyometrik çip teknolojisini parmak iziyle bir araya getirerek, kart sahiplerinin fiziksel noktalarda ödeme yaparken kimliklerini güvenli şekilde doğrulamalarına (parmak izi ile) ve hızlı bir şekilde ödeme yapmalarına olanak sağlayan son teknoloji kredi kartıdır.
 • Bonus Platinum Biyometrik ile tutar fark etmeden tüm alışverişlerinizi sadece parmak izinizi okutarak saniyeler içinde hızlı ve güvenle yapabilirsiniz.
 • Alışveriş deneyiminize başlamak için ilk önce parmak izinizi kartınıza tanımlamanız gerekmektedir.
 • Kart başvurunuzun onaylanması ile birlikte parmak izinizi Bonus Platinum Biyometrik kartınıza tanımlamak için kartınızla birlikte parmak izi tanımlama cihazı size özel bir kit içinde adresinize ulaştırılacaktır.

Parmak izinizi kartınıza kolayca tanımlayabilirsiniz..

 1. Kartınızı kit içerisinde bulunan parmak izi tanımlama cihazına takın.
 2. Cihaz üzerinde yer alan dijital ekranda yönlendirme adımları çıkacaktır.
 3. Tanımlama yapmak istediğiniz parmağınızı kartınızın üzerinde bulunan “Parmak İzi Sensör Alanı"na yerleştirin. Parmak izinizi kartınıza tanımlatın.
 4. Parmağınızın tanımlanması için ekranda yer alan yükleme göstergesi dolana kadar parmağınızın farklı kısımlarını “Parmak İzi Sensör Alanı"na temas ettirin.
 5. Yükleme tamamlandığında, parmak izinizi başarılı bir şekilde karta tanımladığınız bilgisi ekranda belirecektir.
 6. Parmak iziyle hemen ödemeye başlamak için kartınızı Garanti BBVA ATM'sine takarak şifrenizi girin. Sonrasında yapacağınız tüm alışverişleri, tutar sınırı olmaksızın, sadece parmak izinizi okutarak hızlı ve güvenle yapabilirsiniz.
 • %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen tanımlama cihazıyla parmak izi verinizi kartınıza tekrar yükleyebilir ya da silebilirsiniz.
 • Bonus Platinum Biyometrik'le ödemelerinizi şifre girmeden sadece parmak izinizi okutarak, dilerseniz kartınızı POS'a takıp şifre girerek ya da temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Parmak izi tanımlama sürecinde sorun yaşamanız/parmak izi tanımlama cihazını kaybetmeniz durumunda, size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla tanımlama gerçekleştirebilirsiniz.
 • Biyometrik kartınızla şifreli işlem yapmanıza gerek yoktur. Tüm alışverişlerinizi, tutar sınırı olmaksızın, parmak izinizi okutarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bonus Platinum Biyometrik'in çip alanında; ödeme esnasında yanan yeşil ışık başarılı parmak izi girişini, kırmızı ışık ise hatalı parmak izi girişini gösterir.
 • Bonus Platinum Biyometrik, Bonus Platinum kartın tüm özelliklerine sahiptir ve tüm kampanyalarından faydalanabilir.
 • Binlerce Bonus Program Ortağı mağazalardaki alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusla istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Bonus Platinum Biyometrik'e Özel 1.250 TL Ekstra Bonus!

 • "Ekstra Bonus" ürün özelliği: Aylık harcama tutarınız 2.000 TL'yi geçtiğinde %50, 4.000 TL'yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız. Yılda toplam 150 TL bonus kazanılabilir.
 • İnternet alışverişlerinde daha fazla kazandırır: Her ay dilediğiniz sektörde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk internet alışverişinizde %5 bonus kazanırsınız. Yılda toplam 500 TL bonus kazanılabilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Restoranlarda ekstra bonus sunar: Tüm restoranlarda yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamalarınıza her ay 50 TL bonus kazanırsınız. Yılda toplam 600 TL bonus kazanılabilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bonus Platinum Biyometrik'e özel yurtdışı alışverişlerinizde yılda toplam 6.000 TL bonus!

 • Yurt dışında yapacağınız fiziki alışverişlerinizde her ay 5.000 TL ve üzeri işleme 500 TL bonus, yılda toplam 6.000 TL bonus kazanırsınız. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt dışında acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz Acil Durum Yardım Hizmeti ile Bonus Platinum'u her an yanınızda hissedersiniz.

Ödeme Kolaylıkları

En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda, Bonus'un hayatı kolaylaştıran özellikleri her zaman sizin yanınızda olur.

Peki, sizin ihtiyacınız hangisi?

Trafik Cezası Ödeme
Emlak Vergisi Ödeme
Düzenli Ödeme
DÜZENLİ ÖDEME

DÜZENLİ ÖDEME TALİMATI VERİN, RAHAT EDİN!

Detaylı Bilgi
Otomatik Fatura Ödeme Talimatı
Kredi Kartı Ödeme Güvencesi
KREDİ KARTI ÖDEME GÜVENCESİ

İŞSİZ KALMA DURUMUNUZDA BİLE KREDİ KARTI ÖDEMELERİNİZ AKSAMASIN.

Detaylı Bilgi
QR Ödeme
QR ÖDEME

BONUSFLAŞ’TAN FLAŞ YENİLİK QR İLE HIZLI VE KOLAY ÖDEME

Detaylı Bilgi
Temassız Ödeme
Bonus Dijital Ekstre
Bonus Classic İşlem Taksitlendirme
Anında Ekstre
Bonus Ekstre Taksitlendirme
EKSTRE TAKSİTLENDİR

EKSTRE BORCUNUZU TAKSİTLENDİRİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT BİR PLANLA YAPIN!

Detaylı Bilgi
Ek Taksit
Bilgilendirme Hizmetleri
BİLGİLENDİRME HİZMETLERİ

Siz unutsanız bile Bilgilendirme Hizmetleri Verilir!

Detaylı Bilgi
Limit Artış
LİMİT ARTIŞ

LİMİT ARTIRIM TALEBİ YAPMAK ÇOK KOLAY!

Detaylı Bilgi
Bonus Ekstre Atlat
E-Ekstre
E-EKSTRE

EKSTRENİZ E-POSTA İLE GELSİN, BONUS ORMANI'NA FİDAN OLSUN!

Detaylı Bilgi
İşlem Ertele
İŞLEM ERTELE

İHTİYAÇLARINIZI DEĞİL ÖDEMENİZİ ERTELEYİN!

Detaylı Bilgi
Nakit Avans
Bonus’la Ücretsiz Taksitli Nakit Avans
ÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

NAKDE SIKIŞANA TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Detaylı Bilgi
Back to Top