Bonus Genç kafası sadece 18-25 yaş arası gençler için!

BONUS GENÇ KAFASINDA KART ÜCRETİ YOK!

Bonus Genç'inle bedava alışveriş ve taksit fırsatları seni bekliyor! Bonus Program Ortakları tarafından yapılan taksitlerden faydalanabilir, alışverişlerinden bol bol bonus kazanır, kazandığın bonuslarla Bonus Program Ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsin.

BONUS GENÇ KAFASINDA FIRSAT ÇOK!

Sana özel anlık fırsatlardan yararlanmak için BonusFlaş'ı indirmeyi unutma!

 • STEAM harcamalarına her ay 10 TL bonus!
 • Okul dönemlerinde Restoran harcamalarına her ay 20 TL bonus!

BONUS GENÇ KAFASINDA SEÇENEK ÇOK!

Peşin ödemek zorunda kaldığın, keşke taksitle ödeyebilseydim dediğin peşin alışverişlerini hemen taksitlendirelim.
Bu ay yapmak zorunda kaldığın, keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim dediğin tüm peşin alışverişlerini hemen bir sonraki aya erteleyelim.
Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerine ara vermeye mi ihtiyacın oldu? Nakit ihtiyaçların ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus Genç'te bulabilirsin;

 • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğin uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarını anında karşıla
 • Dilediğin bir ekstreni Ekstre Atlat ile 1 ay sonra öde
 • Acil paraya mı ihtiyacın var? Taksitli Para ile ihtiyaçlarını erteleme
 • Hesabında para olmasa da Karttan Havale/EFT ile İnternet şubesinden ve Paramatik'lerden havale ve EFT yap, hayatı kaçırma!
 • E-mail Ekstre ile daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunun!

Bonus Genç'inle tüm Paramatiklerden vadesiz hesaplarına ulaşabilir, Paracard'ınla yaptığın para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Genç'inle de rahatlıkla yapabilirsin.

Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

*50 TL ve üzeri peşin alışverişlerin için aylık %2,02 faiz oranı ile 3,5,6 8 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsin. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlem anında sana sms geldiyse sms ile hemen başvurabilir, ya da işlemlerin henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsin. İşlem Taksitlendir'e İnternet Şubesi'nden başvurmak üstelik çok kolay! İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemlerin ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir'e başvurabilirsin.

*50 TL ve üzeri peşin İşlemler için aylık %2,02 faiz oranı ile 1, 2, 3 aylık erteleme talebinde bulunabilirsin. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlemlerin henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsin. İşlem Ertele'ye İnternet Şubesi'nden başvurmak üstelik çok kolay! İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemlerin ekstrelendirilmeden İşlem Ertele'ye başvurabilirsin. İşlem taksitlendir özelliğinden yararlanılması halinde ilgili harcamalara ait ödemeler kesilecek ikinci ekstrede başlayacaktır.

 • Öncelikle, harcamalarını gelirin ile doğru orantılı yapman senin için çok önemli. Geri öderken sıkıntı yaşayabileceğin kredi kartı borcuna karşı dikkatli olmalısın.
 • Kredi kartının hesap kesim tarihini göz önünde bulundurarak harcamalarını düzenli olarak takip etmen gerekiyor.
 • Dönem borcunu zamanında, en azından minimum ödeme tutarında yapman çok önemli! Ödemesini geciktirdiğin kredi kartı borcu için hem faiz yansıyacağını, hem de bunun kredi geçmişini olumsuz etkileyeceğini unutmamalısın.
 • Kredi kartı borcuna ilişkin geciktirdiğin ödemeler nedeniyle bundan sonraki yıllarda bankalar ile problem yaşayabilirsin. İleride herhangi bir bankadan kredi başvurusunda bulunmak istersen, Bankalar nezdinde kredi kullananların düzenli ödeme yapıp yapmadıklarının kayıtlarını tutan ortak bir sistemden senin geçmiş kredi bilgilerine ulaşabilirler. İhtiyaç duyacağın ekstra limit veya farklı bankalardan kredi/ kredi kartı talebinde zorlanabilirsin.
 • Güncel faiz oranları ile kartına ait diğer tüm detayları sana gönderilecek olan Ekstrende bulabilirsin.
 • Kredi kartı borcunu kapatmak için asla bir başka kredi kartını kullanarak avans çekme! Bu gibi durumlarda, banka şubemize gelmen halinde, sana uygun bir ödeme planı oluşturabiliriz.
 • Kart borcunu Garanti İnternet Şubesinden, Paramatiklerden, Garanti Hatırlat Servisi ve 444 0 333 Alo Garanti aracılığı ile takip edebilirsin.
 • Kartın çalındığında veya kaybolduğunda hemen 444 0 333 Garanti Bankası Çağrı Merkezini aramalısın

Bonus Genç'inle ne kadar çok bonus kazanabileceğini biliyor musun?

 
 • Ayda ortalama 500 TL harcayarak yılda 55 TL
 • Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalardan 2 tanesine katılarak 100 TL

ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Öne Çıkan Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz kampanyalar.

X

Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.