Bonus Genç kafası sadece 18-25 yaş arası gençler için!

BONUS GENÇ KAFASINDA KART ÜCRETİ YOK!

Bonus Genç'inle bedava alışveriş ve taksit fırsatları seni bekliyor! Bonus Program Ortakları tarafından yapılan taksitlerden faydalanabilir, alışverişlerinden bol bol bonus kazanır, kazandığın bonuslarla Bonus Program Ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsin.

Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus=1 TL)

BONUS GENÇ KAFASINDA FIRSAT ÇOK!

Sana özel anlık fırsatlardan yararlanmak için BonusFlaş'ı indirmeyi unutma!

Bonus Genç ile restoran ve cafelerde 35 TL bonus! Detaylı bilgi için tıkla!

Bonus Genç ile Steam ve iTunes'ta 15 TL bonus! Detaylı bilgi için tıkla!

BONUS GENÇ KAFASINDA SEÇENEK ÇOK!

Peşin ödemek zorunda kaldığın, keşke taksitle ödeyebilseydim dediğin peşin alışverişlerini hemen taksitlendirelim.
Bu ay yapmak zorunda kaldığın, keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim dediğin tüm peşin alışverişlerini hemen bir sonraki aya erteleyelim.
Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerine ara vermeye mi ihtiyacın oldu? Nakit ihtiyaçların ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus Genç'te bulabilirsin;

Bonus Genç'inle tüm Garanti BBVA ATM'lerimizden vadesiz hesaplarına ulaşabilir, Paracard'ınla yaptığın para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Genç'inle de rahatlıkla yapabilirsin.

Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

*50 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz için aylık %2,15 faiz oranı ile 2,3,5,6 8,11 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Yasal düzenlemeler gereği, elektronik eşya alımlarında 3 ay, saat dükkanlarında 4 ay, elektrikli parçalar ve ekipman alımlarında 6 ay, vergi ödemelerinde 9 ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, kuyum, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. Bunun için işlem anında size sms geldiyse sms ile hemen başvurabilir, ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 veya Garanti BBVA Şubeleri'nden başvurabilirsiniz. İşlem Taksitlendir'e Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan başvurmak üstelik çok kolay! Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir'e başvurabilirsiniz. . İşlem taksitlendir özelliğinden yararlanılması halinde ilgili harcamalara ait ödemeler kesilecek ikinci ekstrede başlayacaktır.

**50 TL ve üzeri peşin İşlemler için aylık %2,15 faiz oranı ile 1, 2, 3 aylık erteleme talebinde bulunabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 veya Garanti BBVA Şubeleri'nden başvurabilirsiniz. İşlem Ertele'ye Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan başvurmak üstelik çok kolay! Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele'ye başvurabilirsiniz.

  • Öncelikle, harcamalarını gelirin ile doğru orantılı yapman senin için çok önemli. Geri öderken sıkıntı yaşayabileceğin kredi kartı borcuna karşı dikkatli olmalısın.
  • Kredi kartının hesap kesim tarihini göz önünde bulundurarak harcamalarını düzenli olarak takip etmen gerekiyor.
  • Dönem borcunu zamanında, en azından minimum ödeme tutarında yapman çok önemli! Ödemesini geciktirdiğin kredi kartı borcu için hem faiz yansıyacağını, hem de bunun kredi geçmişini olumsuz etkileyeceğini unutmamalısın.
  • Kredi kartı borcuna ilişkin geciktirdiğin ödemeler nedeniyle bundan sonraki yıllarda bankalar ile problem yaşayabilirsin. İleride herhangi bir bankadan kredi başvurusunda bulunmak istersen, Bankalar nezdinde kredi kullananların düzenli ödeme yapıp yapmadıklarının kayıtlarını tutan ortak bir sistemden senin geçmiş kredi bilgilerine ulaşabilirler. İhtiyaç duyacağın ekstra limit veya farklı bankalardan kredi/ kredi kartı talebinde zorlanabilirsin.
  • Güncel faiz oranları ile kartına ait diğer tüm detayları sana gönderilecek olan Ekstrende bulabilirsin.
  • Kredi kartı borcunu kapatmak için asla bir başka kredi kartını kullanarak avans çekme! Bu gibi durumlarda, banka şubemize gelmen halinde, sana uygun bir ödeme planı oluşturabiliriz.
  • Kart borcunu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, Garanti BBVA ATM'lerimizden, Bilgilendirme Hizmetleri ve Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 aracılığı ile takip edebilirsin.
  • Kartın çalındığında veya kaybolduğunda hemen Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü aramalısın

Bonus Genç'inle ne kadar çok bonus kazanabileceğini biliyor musun?

 
  • Ayda ortalama 500 TL harcayarak yılda 55 TL
  • Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalardan 2 tanesine katılarak 100 TL

ve daha fazlasını kazanabilirsin.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.