Mikrofon
Şimdi konuşun..

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi

İŞSİZ KALMA DURUMUNUZDA BİLE KREDİ KARTI ÖDEMELERİNİZ AKSAMASIN.

İşsiz kalırsam kredi kartı borcumu nasıl ödeyeceğim diye endişelenmeyin. Kredi Kartı Ödeme Güvencesi yaptırın, alışverişlerinizin keyfini çıkarmaya devam edin.

Sigortalıysanız, vefat ile kaza veya hastalık sonucu daimi ve geçici maluliyet, bordrolu iseniz istek dışı işsizlik, serbest meslek sahibiyseniz de kaza veya hastalık sonucu hastanede yatma durumlarında son ekstredeki toplam harcamanız Garanti Emeklilik tarafından güvence altına alınır. Üstelik çalışma durumunuz değiştikçe teminatlarımız da size uyacak şekilde değişir.

Ürün Teminat Tutarı Aylık Ödeme Tutarı
Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası En Az 20 TL
En fazla 10.000 TL
Kart Borcunun %1,00'i
(En fazla 100 TL)
DETAYLI BİLGİ
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ile en son ekstrenizdeki kredi kartı harcama tutarınız ve ileriye yönelik taksitlendirilmiş ödemeleriniz size sıkıntı yaşatmaz. Her ay gelen ekstre harcamanıza göre belirlenen teminat ile kredi kartınızı kullandığınız kadar sigortalanırsınız. Kredi kartı borcunuz varsa sigortalı olur, yoksa prim ödemezsiniz.
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi'ni kullanmaya başlayıp 30 gün içinde iptal etmeye karar verirseniz, ödemeleriniz hesabınıza geri yatırılır ve hiçbir maddi kaybınız olmaz.
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ile birlikte sigorta süresi içinde yaşam kaybı, kaza ya da hastalık sonucu daimi maluliyet, kaza sonucu tedavi masrafları, bordrolu çalışıyorsanız istek dışı işsiz kalmanız durumunda ya da serbest meslek sahibi, emekli, ev hanımı ya da öğrenciyseniz, hastanede yatış durumunda kredi kartı borcunuz poliçede belirtilen limitler dahilinde ödenir. Aylık maksimum teminat bedeli 10.000 TL'dir.
 • Teminat tutarı riskin gerçekleşmesinden önceki son ekstredeki toplam borç anlamına gelir. (ilgili dönem ekstre harcamanız + ileri vadeli taksitler toplamı + ekspres limitinizi kullanarak yaptığınız harcamalar)
 • Sigorta primi, teminat tutarının %1'i kadardır. Aylık maksimum prim tutarı 100 TL'dir.
 • Sigortalının sigorta ettiren ile kredi kartı ilişkisi devam ettiği sürece, poliçe otomatik olarak yenilenir.
 • Bir işyerinde çalışırken, herhangi bir kasıt ve kusur olmaksızın istek dışı işinizi kaybederseniz kredi kartı borçlarınız güvence altına alınır.
 • İstek Dışı İşsizlik teminatından yararlanacak bordrolu çalışıyorsanız aynı işyerinde 180 gün çalışmış özel sektör çalışanı olmanız gerekmektedir. Poliçe ilk satın alındığı tarihte, çalışma süreniz 180 günden az ise, eksik kalan kısım muafiyet süresine eklenir.
 • Sigorta başvuru tarihinden itibaren 90 gün çalışmış olmanız, işsiz kaldığınız tarihten itibaren ise en az 30 gün boyunca işsizliğinizin devam etmesi gerekmektedir.
 • Serbest meslek çalışanıysanız, bir hastalık veya kaza sonucu hastalık neticesinde, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tam teşekküllü bir hastanede üç (3) tam günden az olmamak üzere yatmanız durumunda oluşacak gelir kaybını teminat altına alan Gündelik Hastane Tazminat Teminatı’ndan yararlanabilirsiniz.
 • Gündelik hastane teminatından faydalanabilmek için sigorta başlangıcından sonraki 90 günlük sürenin dolması ve  en az 3 gün aralıksız hastanede yatmış olma koşulları aranmaktadır.
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
 • Poliçeniz hesaba veya kredi kartına bağlanarak tahsil edilir. Hesabınızda yeterli para veya kredi kartınız yeterli bakiye varsa tahsilatlar otomatik olarak çekilmektedir. Detaylı Bilgi.

Ödemeyi Unutma Diğer Kolaylıklar

Bonus Kazanma Rehberi
Düzenli Ödeme
Back to Top