Mikrofon
Şimdi konuşun..

bonus platformu

Alışveriş kartı ile kredi kartını birleştiren, Türkiye'nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı Bonus, her zaman yeniliklerin kredi kartı olmuştur. İlk çipli ve çok markalı kart, ilk şeffaf kart, ilk temassız kart, ilk çevreci kart... Verdiği hizmet, sunduğu fırsatlar ve kampanyalar ile her şeyden önce tüketici odaklı olan Bonus bugün akıllı alışverişi sevenlerin kredi kartı...
 

Tüm bu yenilikleri tüketicilere her zaman en iyi hizmeti, en son teknolojiyi kullanarak ve onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için hayata geçiren Garanti BBVA, bu kadar başarılı bir markayı sadece kendi müşterilerinin değil, diğer bankaların müşterilerinin de kullanabilmesi düşüncesi ile Türkiye'de bir ilki başlatmış, Bonus Markası'nı 2002 yılında DenizBank ile yapılan lisans anlaşması ile bankalar arası bir platform haline taşımıştır. Bonus Platformu çerçevesinde DenizBank ile gerçekleştirilen başarılı iş birliğinin ardından sırasıyla 2006 yılında Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile büyüyen platform 2008 yılında Şekerbank ve ING Bank, 2009 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB), 2011 yılında Alternatif Bank, 2012 yılında ICBC Turkey Bank'ın katılması sonrasında Garanti BBVA ile birlikte 8 banka sayısına ulaşmıştır.
 

Böylece Garanti BBVA rekabetin son derece yoğun olduğu sektörde bankalara gerek alt yapı gerekse marka yatırımı yapmadan, müşterilerine Bonus gibi güçlü bir marka ile ulaşma fırsatını tanıyarak bankalarla beraber büyüme trendini de sektöre kazandırmış oldu.
 

Türkiye'nin en büyük kart platformu Bonus Platform, banka ve kart sayısı, ciro büyüklüğü ve üye işyeri adedi alanlarında sektör lideri olarak büyümeye devam etmektedir.

Garanti Bonus

DenizBank

TEB

Şekerbank

ING Bank

Türkiye Finans Katılım Bankası

Alternatifbank

ICBC Turkey

Back to Top