Mikrofon
Şimdi konuşun..

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

HER AY FATURALARINIZI ÖDEMEK İÇİN TELAŞ ETMEYİN, OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERİN, RAHAT EDİN.

Otomatik fatura talimatı verin, siz fatura takibinden kurtulurken tüm faturalarınız da zamanında ödensin!

  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV faturalarınız için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATM'ler, BonusFlaş, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Kredi Kartı ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için fatura tutarı üzerinden ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren kesilecek ilk ekstrenin son ödeme gününe kadar aylık (KKDF ve BSMV hariç) akdi faiz uygulanacaktır.
  • Otomatik fatura ödemesi ile yansıtılacak faiz ayrı kalemler olarak ekstreden takip edilebilecektir. Otomatik fatura ödeme talimatı için yansıtılacak faiz ekstrelerde OTOM.FATURA İŞLEM FAİZİ açıklamasıyla yer alacaktır.
  • Otomatik fatura ödeme işleminiz gerçekleştikten sonra Otomatik fatura ödeme işlem borcunuzun tamamını erken ödeyebilirsiniz. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz iadesi yapılır. Erken ödeme için size en yakın Garanti BBVA Şubeleri veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 kanallarından başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Tanımlı talimatlarınızla ilgili değişiklik/iptal işlemlerinizi Garanti BBVA Şubeleri, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATM'ler, BonusFlaş, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 kanallarıyla yapabilirsiniz.

Ödemeyi Unutma Diğer Kolaylıklar

Bonus Kazanma Rehberi
Düzenli Ödeme
Kredi Kartı Ödeme Güvencesi
Back to Top