Şimdi konuşun..

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Her ay faturalarınızı ödemek için telaş etmeyin, Bonus'unuzla otomatik ödeme talimatı verin, rahat edin.

Bonus'unuz ile otomatik fatura talimatı verin, siz fatura takibinden kurtulurken tüm faturalarınız da zamanında ödensin!

  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV faturalarınız için Bonus ile Garanti BBVA Şubeleri, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATM'ler, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Kredi Kartı ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için fatura tutarı üzerinden ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren kesilecek ilk ekstrenin son ödeme gününe kadar aylık (KKDF ve BSMV hariç) %1,98 faiz uygulanacaktır.
  • Otomatik fatura ödemesi ile yansıtılacak faiz ayrı kalemler olarak ekstreden takip edilebilecektir. Otomatik fatura ödeme talimatı için yansıtılacak faiz ekstrelerde OTOM.FATURA İŞLEM FAİZİ açıklamasıyla yer alacaktır.
  • Otomatik fatura ödeme talimatı için erken kapama talepleri ekstre kesim tarihinden öncesine kadar yapılabilecektir.
  • Otomatik fatura ödeme işlemlerinizde borcunuzun tamamını erken ödeyebilirsiniz. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz indirimi yapılır. Erken ödeme için size en yakın Garanti BBVA Şubeleri veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 kanallarından başvuruda bulunabilirsiniz.

Ödemeyi Unutma Diğer Kolaylıklar

Bonus Kazanma Rehberi
Düzenli Ödeme
Kredi Kartı Ödeme Güvencesi