Mikrofon
Şimdi konuşun..

VERGİ ÖDEMELERİ

VERGİ ÖDEMELERİ

Bonus Kart ile Hızlı ve Kolay Vergi Ödemeleri

Vergi takvimi ödeme gününü gösterdiğinde vergi dairesinde sıra beklemenize gerek yok. Vergi borcu ödemelerinizi Bonus kredi kartınızla Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve ivd.gib.gov.tr adresinden kolayca yapabilirsiniz.

Vergi borcu ödemesi işlemlerinizde Bonus'un sunduğu taksitli ödeme imkanlarından yararlanabilir, işleminizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve ivd.gib.gov.tr adresinden hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Online vergi ödeme işleminizi Bireysel Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Ödemeler menüsünde yer alan Devlet/Vergi adımından yapabilir, şirketinize ait vergi ödemelerini yapmak için ise Kurumsal Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Ödemeler menüsünden Vergi adımını seçebilirsiniz.

Bonus Kart ile Hızlı ve Kolay Vergi Ödemeleri

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan Bonus Card'ı kullanarak hangi vergileri ödeyebilirim?

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nı kullanarak ve Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr, Bonus Card'ınızla motorlu taşıtlar vergisi, kira geliri vergisini ödeyebilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'de ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip Bonus Card'ınızın kart bilgilerini girerek ve 50.000 TL'ye kadar olan aşağıda belirtilen vergi ödemelerinizi yapabilir, işlemlerinizde Bonus'un sunduğu taksitli ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

· Yıllık Gelir Vergisi
· Zirai Kazanç Gelir Vergisi
· Gelir Vergisi Stopajı (Muhtasar)
· Kurumlar Vergisi
· Kurumlar Vergisi Stopajı
· Basit Usulde Ticari Kazanç
· Gerçek Usulde Katma Değer Vergisi
· Hasılat Esaslı Katma Değer Vergisi
· Gelir Geçici Vergi
· Kurum Geçici Vergi
· Diğer Ücretler
· Katma Değer Vergisi Tevkifatı

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan Bonus Card'ı kullanarak hangi vergileri ödeyebilirim?

İnternetten vergi ödemenin avantajları nelerdir?

Vergi ödemenizi internetten yaparak hem zamandan hem de vergi dairesi için harcayacağınız ulaşım ve diğer masraflardan tasarruf edersiniz. Aynı zamanda, verginizi Bonus'un özel taksit kampanyalarıyla ödeyebilirsiniz.

İnternetten vergi ödemenin avantajları nelerdir?
Back to Top