Mikrofon
Şimdi konuşun..

internette güvenlik

UGP'nin Size Sağladığı İmkanlar Kayıt olun, internetten güvenli alışverişe hemen başlayın!

Elektronik Ticaret'te güvenli alışverişin öncüsü Garanti BBVA, "Uluslararası Güvenlik Platformu”na katılarak İnternet üzerinden kredi kartı ile yaptığını alışverişlerinizi daha da güvenli bir ortamda gerçekleştirmenizi hedefliyor.


UGP'nin Size Sağladığı İmkanlar

  • Kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel güvenlik cümleniz ile kart bilgileriniz korumaya alınır.

  • Şifreniz sizin tarafınızdan belirlendiği ve sizden başka kimse bilmediği için daha güvenli alışveriş olanağı sunar.

  • Güvenli Alışveriş Platformu'na kolayca kayıt olabilirsiniz.

  • Kayıt olduktan sonra, Uluslararası Güvenlik Platformu son derece kolay kullanılır. Tek yapmanız gereken ödeme sırasında şifrenizi girmek.


Kayıt olun, internetten güvenli alışverişe hemen başlayın!

Kayıt olduktan sonra, alışverişinizin sonunda ödeme sırasında sizden daha önce oluşturduğunuz şifreniz istenecektir. Şifrenizi gireceğiniz ekranda Garanti BBVA ve "MasterCard SecureCode" / "Verified By Visa" logolarını göreceksiniz.

Oluşturmuş olduğunuz Güvenlik Cümlesi, sanal alışveriş ödemeniz sırasında karşınıza çıkacak olan pop-up penceresinin üst kısmında yazar. Bu şekilde pop-up pencerenin gerçekten Garanti BBVA'dan geldiğini, böylece alışveriş yapacağınız sitenin güvenli bir site olduğunu anlayacaksınız.

Şifrenizi girdiğinizde ise kimliğiniz Garanti BBVA tarafından doğrulanarak işlemin sizin tarafınızdan yapıldığı onaylanacaktır.

Bu hizmete dahil olan sanal mağazalarda, kartınızın sizin dışınızda kişiler tarafından kötü niyetli kullanılmasını önlemek için özel doğrulama yoluyla sistemin güvenliği sağlanmaktadır.

Garanti BBVA Sanal Kart ve Sanal Kredi kartları Uluslararası Güvenlik Platformu uyumludur.

Back to Top