Şimdi konuşun..
Mendos Mağazalarında  5 taksit

Mendos Mağazalarında 5 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mendos

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Mendos mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 5 taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Mendos  mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın GarantiBBVA Pos'larında yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles&Smiles Garanti kredi kartı, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Teb Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business ve Alternatifbank Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Kampanya sadece Mendo's mağazalarında geçerlidir: İstanbul – İstinye Park AVM, Akmerkez AVM, Bağdat Caddesi, İzmir – Alsancak, Çeşme – Çeşme Marina, Bodrum – Yalıkavak Marina, Türkbükü, Muğla – Marmaris
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET MENDOS" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Temmuz – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.