Şimdi konuşun..
Eğitim Sektöründe +2 taksit

Eğitim Sektöründe +2 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Eğitim / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Eğitim sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan 500 tl ve üzeri harcamalarda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 500 TL ve üzeri  peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 12 olup, 11 taksite +1 taksit eklenecektir.
  • 500 TL ve üzeri tek ödemeli işlemlere +2 Taksit alarak 3 taksitte yansıtılacaktır.
  • Kampanya 8220;8211;8241;8244;8249;8299;8351 MCC kodlarında bulunan Bonus üye işyerlerinde yapılan 500 TL üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Money, American Express, Shop&Fly kredi kartları, Miles and Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Bonus Business, , Miles&Smiles Garanti ticari kartlar, American Express Ticari Kartlar dahildir. 
  • Vadeli Taksit İşlemleri, Easy, Ödül Kullanımları, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyalarına dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde,  müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp EGITIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS'undan yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET EGITIM yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Haziran - 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.