Şimdi konuşun..

2022 Ramazan Kampanyası ile Bonus Yanınızda!

2022 Ramazan Kampanyası ile Bonus Yanınızda!
Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 200 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 30 TL, toplam 150 TL; GarantiPay’e özel her ikinci harcamaya ekstra 10 TL, toplam 200 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üye iş yerleri marketlerde yapacağınız tek seferde 200 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 30 TL,  toplam 150 TL; GarantiPay’e özel her ikinci harcamaya ekstra 10 TL, toplam 200 TL bonus  verilecektir.
 • Kampanya 29 Mart-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business , Bonus Business American Express ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya ek kart, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 200 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Kazanılan bonuslar 11 Mayıs-11 Haziran 2022 tarihleri arasında kullanılabilecektir.11 Haziran’a kadar kullanılmayan bonuslar 12 Haziran tarihinde geri alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç  sahipleri kampanyaya BonusFlaş’tan ‘Hemen Katıl’a tıklayarak 9,99 TL’ye katılabilir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Diğer banka Bonus kartlarının katılım detaylarına bankaların kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL  TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak veya KAZAN yazıp 3340’a SMS göndererek kampanyaya katılın.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, 9,99 TL ücretle, harcama yapmadan önce BonusFlaş üzerinden katılmaları veya EVET KAZAN yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11 Mayıs-11 Haziran 2022

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

29 Mart-8 Mayıs 2022

Ramazan Kampanyası Detayları

2022 Ramazan Bayramı Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

29 Mart - 8 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan 2022 Ramazan kampanyası ile her ikinci 200 TL alışverişinize 30 TL, toplamda ise en fazla 150 TL; GarantiPay ile ekstra 10 TL toplam 200 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya Garanti BBVA Bireysel Bonus müşterisi olan herkes için geçerlidir. Sadece yurt içinde yapılan harcamaların dâhil edildiği Ramazan kampanyası ile temassız yaptığınız harcamalar; Mail Order, telefon Order, internet üzerinden yapılan harcamalar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan her ikinci 200 TL alışverişinizde 30 TL toplamda 150 TL; GarantiPay ile 200 TL bonus kazanabilirsiniz
2022 Ramazan Bayramı Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Ramazan Bayramı Kampanyası Hangi Günleri Kapsamaktadır?

Ramazan Bayramı fırsatları ile müşterilerine avantajlı alışveriş seçenekleri sunan Bonus Ramazan kampanyası 29 Mart -8 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Son katılım tarihi 8 Mayıs olan kampanyada kazanılan bonuslar 11 Mayıs’ta yüklenecek, 11 Haziran tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Ramazan Bayramı Kampanyası Hangi Günleri Kapsamaktadır?

Ramazan Bayramı Kampanyası ile Yapabilecekleriniz

Bonus Ramazan Bayramı kampanyası ile hem online hem fiziksel olarak yapacağınız tüm market alışverişlerinizde bonus kazanabilir, kazandığınız bonusu 11 Mayıs - 11 Haziran tarihleri arasında kullanabilirsiniz.
Ramazan Bayramı Kampanyası ile Yapabilecekleriniz

Bonus, 2022 Ramazan Kampanyası ile de Yanınızda!

Daha önceki yıllarda da Ramazan’a özel kampanyalar sunan Bonus, 2022 Ramazan kampanyası ile bu sene de yanınızda! Her ikinci 200 TL alışverişinize 30 TL ve toplamda 150 TL bonus kazandıran Ramazan’a özel kampanyalar ile 8 Mayıs’a kadar gerçekleştireceğiniz market alışverişlerinize bayram neşesini taşıyabilirsiniz. GarantiPay’e özel ekstra 10 TL; toplamda 200 TL bonus da kazanabilirsiniz. Garanti BBVA’ ya özel güncel Bonus kampanya detaylarını takip edin,  Ramazan Bayramı fırsatlarını kaçırmayın!
Bonus, 2022 Ramazan Kampanyası ile de Yanınızda!