Şimdi konuşun..
200 TL ve üzerine 40 TL LTB Bonus

200 TL ve üzerine 40 TL LTB Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Little Big

NASIL KAZANIRIM?

LTB mağazalarından tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL LTB Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 40 TL LTB Bonus kampanyası 02 Aralık 2019 - 02 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 40 TL LTB Bonus kampanyası dahilinde LTB mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL LTB Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 40 TL LTB Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 40 TL LTB Bonus 02 Aralık 2019 - 02 Ocak 2020 tarihleri arasında sadece LTB mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 03 Ocak 2020 itibari ile geri alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan LTB Bonus'lar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecek olup www.shop.ltbjeans.com sanal mağazasında kullanılamamaktadır.
  • 40 TL LTB Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET LTB” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında LTB Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde LTB kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02 Aralık 2019 - 02 Ocak 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

02 Aralık 2019 - 02 Ocak 2020