Şimdi konuşun..
Voit Ürünlerinde +4 taksit

Voit Ürünlerinde +4 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: interspor

NASIL KAZANIRIM?

Voit mağazalarından gerçekleştirilen 2, 3 veya 4 taksitli ödemelerde + 4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • +4 taksit kampanyası Bonus üyesi Voit mağazalarından gerçekleştirilen 2 ile 4 taksit arasındaki ödemelerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • + 4 taksitli satış için Voit mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 2, 3 veya 4 taksiti tuşlayacak ve banka tarafından + 4 taksit seçmeli olarak alışverişe eklenecektir, kampanya dahilinde oluşabilecek en yüksek taksit sayısı 9 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi (sms ile), Shop&Fly, Shop&Fly Business, Miles & Smiles Kredi Kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Alternatif Bank Bonus, Alternatif Bank Bonus Business, Deniz Bonus Business, Fibabank Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, TEB Bonus, Turkiye Finans Happy Card, ICBC Bonus Business, ICBC Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Deniz Bonus, Şekerbank Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, TEB Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET VOIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET VOIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

26 Mart 2019 – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.