Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel 300 TL Dufy alışverişinize 30 TL Dufy Bonus

BonusFlaş’a özel 300 TL Dufy alışverişinize 30 TL Dufy Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Dufy

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Dufy mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL üzeri alışverişlerde 30 TL Dufy Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 30 TL Dufy Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Dufy mağazalarından 01-18 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Dufy  Bonus kampanyasına "Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Dufy Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Dufy Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Dufy Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Dufy Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Dufy Bonus'lar 20 Haziran 2019 tarihine kadar sadece Dufy mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar  21 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Dufy Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Dufy Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-18 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 - 20 Haziran 2019