Mikrofon
Şimdi konuşun..

Yılbaşı Hediyesi Alışverişlerinde Bonus Kampanyası!

Yılbaşı Hediyesi Alışverişlerinde Bonus Kampanyası!

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılın, market, giyim ve kozmetikte Bonus üye işyerlerinden yapacağınız her ikinci 750 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplam 800 TL bonus, GarantiPay ile yapılacak her ikinci işleme ekstra 25 TL, toplamda 1.000 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Market, giyim ve kozmetikte Bonus üye işyerlerinden yapacağınız her ikinci 750 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplam 800 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay ile yapılacak her ikinci işleme ekstra 25 TL, toplamda 1.000 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce, BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ın tıklanması ya da "YENIYIL" yazıp 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 14,99 TL'ye katılabilir. İlk harcamadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ın tıklanması ya da "EVET YENIYIL" yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında alışverişlerini GarantiPay ile yapan müşterilere özel her ikinci alışverişe ekstra 25 TL, toplam ekstra 200 TL bonus verilecektir.
 • GarantiPay dahil işyerlerini görmek ve nasıl ödeme yapılacağını izlemek için tıklayın.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 1.000 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 1.000 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business, Bonus Business American Express, Easy, Troy Logolu Garanti BBVA kredi ve banka kartları dahildir.
 • Kampanyaya fiziki ve sanal POS'tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya Bonus ek kartlar, Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanyadan kazanılacak bonus'lar 3 Ocak 2024-3 Şubat 2024 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus'lar 4 Şubat 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ın tıklanması veya "YENIYIL" yazıp 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 14,99 TL'ye katılabilir. İlk harcamadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ı tıklayın veya "EVET YENIYIL" yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340'a SMS gönderin.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Aralık 2023

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

3 Ocak 2024-3 Şubat 2024

Bonus Yılbaşı Kampanyası Detayları

Yeni Yılda Bonus Kampanyasını Kaçırma!

Bonus'tan yılbaşı hediyesi gibi Yeni Yıl Bonus Kampanyası! Market, Giyim ve Kozmetik alışverişlerinde geçerli Bonus üye işyerlerinden yapacağınız her ikinci 750 TL ve üzeri yılbaşı alışverişinize 100 TL, toplam 800 TL bonus. Üstelik GarantiPay ile yapılacak her ikinci alışverişe ekstra 25 TL, toplamda 1.000 TL bonus fırsatını kaçırma!
Bonus Kampanyası

Yılbaşı Bonus Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Yılbaşı Bonus Kampanyasından, Garanti Bonus'lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business, Bonus Business American Express, Easy ve Troy Logolu Garanti BBVA kartı sahipleri faydalanabilirler. Yılbaşı hediyesi alışverişlerinizi yaparken market, giyim ve kozmetik alışverişlerinizden bonus avantajlarını keşfedin!
Yeni Yıl Kampanyası

Yeni Yıl Kampanyası Ne Zaman Başlıyor? Kampanya Hangi Tarih Aralıklarında Geçerli Olacak?

Yeni yıl kapsamında gerçekleşecek Bonus Yılbaşı Kampanyası 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yeni yıla bonus avantajlarıyla girmek için market, giyim ve kozmetik alışverişlerinde geçerli 1.000 TL bonus fırsatını ise 3 Ocak 2024 -3 Şubat 2024 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.
Yılbaşı Alışverişi

Yılbaşı Hediyesi Alışverişlerinizden Bonus Kazanma Fırsatı İçin Kampanyaya Hemen Katılın!

Yılbaşı kapsamında gerçekleşecek Yeni Yıl Kampanyasında market, giyim ve kozmetik alışverişlerinde ilk alışverişini yapmadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ı tıkla ya da "YENIYIL" yazıp 3340'a SMS gönder!

Yılbaşı Hediye Alışveriş Kampanyasından; Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya yalnızca 14,99 TL'ye katılabilirler! Yılbaşı alışverişlerindeki İlk harcamadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ı tıklayarak ya da "EVET YENIYIL" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndererek hemen bonus fırsatını yakala!

Yılbaşı Kampanyası
Back to Top