Bonus Genç

Bonus Genç

 

Untitled Document

Gençlik bunu beğendi!
Alması en kolay kredi kartı! Üstelik kart ücreti yok!

Garanti'nin gençlik ruhu Bonus Genç ile artık ellerinde!

Bonus Genç ile Bonus üye işyerlerinde bonus kazanabilir, taksit imkanlarına sahip olabilir, sunduğu fırsatlar ile gençliğini yaşayabilirsin. İşte Bonus Genç'i kullanırken bizden siz gençlere tavsiyeler:

18 - 25 yaş arasındaki gençlere özel Bonus Genç ile 250.000'i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığın bonusla dilediğin an bedava alışveriş yapabilirsin.

 • Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğin gibi alışveriş yap.
 • Türkiye'nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bol bonus kazan, kazandığın bonusla bedava alışveriş yap.
 • Peşin ödemek zorunda kaldığınız, keşke taksitle ödeyebilseydim dediğiniz peşin alışverişlerinizi hemen taksitlendirebiliriz.*
 • Bu ay yapmak zorunda kaldığınız, keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim dediğiniz tüm peşin alışverişlerinizi hemen bir sonraki aya erteleyelim.**
 • İstediğin Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katıl.
 • Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Genç ile alışverişin keyfini çıkar.

*Peşin alışverişleriniz için aylık %2,02 faiz oranı ile 3,5,6 9 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlem anında size sms geldiyse sms ile hemen başvurabilir, ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz. İşlem Taksitlendir'e İnternet Şubesi'nden başvurmak üstelik çok kolay! İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir'e başvurabilirsiniz.

**Peşin İşlemler için aylık %2,02 faiz oranı ile 1, 2, 3 aylık erteleme talebinde bulunabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz. İşlem Ertele'ye İnternet Şubesi'nden başvurmak üstelik çok kolay! İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele'ye başvurabilirsiniz.

Elektronik sektöründe en fazla 3 taksit yapılmaktadır.

Taksitlendirme ve öteleme toplam süresi, en fazla 9 ay olacak şekilde uygulanabilir. Akaryakıt, market, restoran ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanmamaktadır

Bizden Gençliğe Tavsiyeler

Bizden Gençliğe Tavsiyeler

 • Öncelikle, harcamalarını gelirin ile doğru orantılı yapman senin için çok önemli. Geri öderken sıkıntı yaşayabileceğin kredi kartı borcuna karşı dikkatli olmasın.
 • Kredi kartının hesap kesim tarihini göz önünde bulundurarak harcamalarını düzenli olarak takip etmen gerekiyor.
 • Dönem borcunu zamanında, en azından minimum ödeme tutarında yapman çok önemli! Ödemesini geciktirdiğin kredi kartı borcu için hem faiz yansıyacağını, hem de bunun kredi geçmişini olumsuz etkileyeceğini unutmamalısın.
 • Kredi kartı borcuna ilişkin geciktirdiğin ödemeler nedeniyle bundan sonraki yıllarda bankalar ile problem yaşayabilirsin. İleride herhangi bir bankadan kredi başvurusunda bulunmak istersen, Bankalar nezdinde kredi kullananların düzenli ödeme yapıp yapmadıklarının kayıtlarını tutan ortak bir sistemden senin geçmiş kredi bilgilerine ulaşabilirler. İhtiyaç duyacağın ekstra limit veya farklı bankalardan kredi/ kredi kartı talebinde zorlanabilirsin.
 • Güncel faiz oranları ile kartına ait diğer tüm detayları sana gönderilecek olan Hesap Özetinde bulabilirsin.
 • Kredi kartı borcunu kapatmak için asla bir başka kredi kartını kullanarak avans çekme ! Bu gibi durumlarda, banka şubemize gelmen halinde, sana uygun bir ödeme planı oluşturabiliriz.
 • Kart borcunu Garanti İnternet Şubesinden, Paramatiklerden, Garanti Hatırlat Servisi ve 444 0 333 Alo Garanti aracılığı ile takip edebilirsin.
 • Kartın çalındığında veya kaybolduğunda hemen 444 0 333 Garanti Bankası Çağrı Merkezini aramalısın.
Pixelplus Interactive