Bonus Genç

Bonus Genç

 

Untitled Document

Gençlik bunu beğendi!
Alması en kolay kredi kartı! Üstelik kart ücreti yok!

Garanti'nin gençlik ruhu Bonus Genç ile artık ellerinde!

Bonus Genç ile Bonus üye işyerlerinde bonus kazanabilir, taksit imkanlarına sahip olabilir, sunduğu fırsatlar ile gençliğini yaşayabilirsin. İşte Bonus Genç'i kullanırken bizden siz gençlere tavsiyeler:

18 - 25 yaş arasındaki gençlere özel Bonus Genç ile 250.000'i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığın bonusla dilediğin an bedava alışveriş yapabilirsin.

 • Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğin gibi alışveriş yap.
 • Türkiye'nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bol bonus kazan, kazandığın bonusla bedava alışveriş yap.
 • Bonus üye işyerlerinde bol taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından yararlanın*
 • İstediğin Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katıl.
 • Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Genç ile alışverişin keyfini çıkar.

* Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %0,5'i oranında ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi taksitlendirmek için alışverişinizi yaptıktan sonra "TAKSIT" yazıp bir boşluk bırakıp, talep ettiğiniz ek taksit sayısını da ekleyip 3340'a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %1'i oranında ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi ertelemek için "OTELE" yazıp bir boşluk bırakıp, işleminizi ertelemek istediğiniz ay sayısını da ekleyip 3340'a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Taksit ve öteleme uygulamasından yararlanabilmek için işlemden sonra 7 gün içinde ve ilgili işlem ekstrelenmeden SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kartınızla gerçekleşen en son harcamanıza taksit/öteleme uygulanacaktır.

Elektronik sektöründe en fazla 3 taksit yapılmaktadır.

Taksitlendirme ve öteleme toplam süresi, en fazla 9 ay olacak şekilde uygulanabilir. Akaryakıt, market, restoran ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanmamaktadır

Bizden Gençliğe Tavsiyeler

Bizden Gençliğe Tavsiyeler

 • Öncelikle, harcamalarını gelirin ile doğru orantılı yapman senin için çok önemli. Geri öderken sıkıntı yaşayabileceğin kredi kartı borcuna karşı dikkatli olmasın.
 • Kredi kartının hesap kesim tarihini göz önünde bulundurarak harcamalarını düzenli olarak takip etmen gerekiyor.
 • Dönem borcunu zamanında, en azından minimum ödeme tutarında yapman çok önemli! Ödemesini geciktirdiğin kredi kartı borcu için hem faiz yansıyacağını, hem de bunun kredi geçmişini olumsuz etkileyeceğini unutmamalısın.
 • Kredi kartı borcuna ilişkin geciktirdiğin ödemeler nedeniyle bundan sonraki yıllarda bankalar ile problem yaşayabilirsin. İleride herhangi bir bankadan kredi başvurusunda bulunmak istersen, Bankalar nezdinde kredi kullananların düzenli ödeme yapıp yapmadıklarının kayıtlarını tutan ortak bir sistemden senin geçmiş kredi bilgilerine ulaşabilirler. İhtiyaç duyacağın ekstra limit veya farklı bankalardan kredi/ kredi kartı talebinde zorlanabilirsin.
 • Güncel faiz oranları ile kartına ait diğer tüm detayları sana gönderilecek olan Hesap Özetinde bulabilirsin.
 • Kredi kartı borcunu kapatmak için asla bir başka kredi kartını kullanarak avans çekme ! Bu gibi durumlarda, banka şubemize gelmen halinde, sana uygun bir ödeme planı oluşturabiliriz.
 • Kart borcunu Garanti İnternet Şubesinden, Paramatiklerden, Garanti Hatırlat Servisi ve 444 0 333 Alo Garanti aracılığı ile takip edebilirsin.
 • Kartın çalındığında veya kaybolduğunda hemen 444 0 333 Garanti Bankası Çağrı Merkezini aramalısın.
Pixelplus Interactive