Bonus Flexi

Bonus Flexi

BONUS'UN GÜCÜ SENDE! KART ÜCRETİ ÖDEME!

Bonus Flexi'de yıllık kart ücreti yok, Türkiye'nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus var!

Bonus Flexi ile 250.000'i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  • Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapın.
  • Türkiye'nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bol bonus kazanın, kazandığınız bonusla bedava alışveriş yapın.
  • Peşin ödemek zorunda kaldığınız, keşke taksitle ödeyebilseydim dediğiniz peşin alışverişlerinizi hemen taksitlendirebiliriz.*
  • Bu ay yapmak zorunda kaldığınız, keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim dediğiniz tüm peşin alışverişlerinizi hemen bir sonraki aya erteleyelim.**
  • Harcamanıza bağlı olarak yılda 50 TL'ye varan ekstra bonus fırsatından yararlanın ***
  • İstediğiniz Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katılın.
  • Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Flexi ile alışverişin keyfini çıkarın.

*Peşin alışverişleriniz için aylık %2,02 faiz oranı ile 3,5,6 9 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlem anında size sms geldiyse sms ile hemen başvurabilir, ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz. İşlem Taksitlendir'e İnternet Şubesi'nden başvurmak üstelik çok kolay! İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir'e başvurabilirsiniz.

**Peşin İşlemler için aylık %2,02 faiz oranı ile 1, 2, 3 aylık erteleme talebinde bulunabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz. İşlem Ertele'ye İnternet Şubesi'nden başvurmak üstelik çok kolay! İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele'ye başvurabilirsiniz.

*** Garanti POS’larından gerçekleştireceğiniz yıllık alışveriş tutarınız toplam 5.000 TL ve üzerine ulaştığında,Garanti POS’larından gerçekleştirdiğiniz yıllık harcama tutarınızın %0,2'si oranında hediye bonus kazanırsınız. Bu kapsamda bir müşteri bir yıl içerisinde en fazla 50 TL bonus kazanma hakkına sahiptir.

Elektronik sektöründe en fazla 3 taksit yapılmaktadır.

Taksitlendirme ve öteleme toplam süresi, en fazla 9 ay olacak şekilde uygulanabilir. Akaryakıt, market, restoran ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanmamaktadır

Pixelplus Interactive