Bonus Flexi

Bonus Flexi

BONUS'UN GÜCÜ SENDE! KART ÜCRETİ ÖDEME!

Bonus Flexi'de yıllık kart ücreti yok, Türkiye'nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus var!

Bonus Flexi ile 250.000'i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  • Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapın.
  • Türkiye'nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bol bonus kazanın, kazandığınız bonusla bedava alışveriş yapın.
  • Bonus üye işyerlerinde bol taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından yararlanın*
  • Harcamanıza bağlı olarak yılda 50 TL'ye varan ekstra bonus fırsatından yararlanın **
  • İstediğiniz Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katılın.
  • Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Flexi ile alışverişin keyfini çıkarın.

Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %0,5'i oranında ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi taksitlendirmek için alışverişinizi yaptıktan sonra "TAKSIT" yazıp bir boşluk bırakıp, talep ettiğiniz ek taksit sayısını da ekleyip 3340'a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %1'i oranında ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi ertelemek için "OTELE" yazıp bir boşluk bırakıp, işleminizi ertelemek istediğiniz ay sayısını da ekleyip 3340'a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Taksit ve öteleme uygulamasından yararlanabilmek için işlemden sonra 7 gün içinde ve ilgili işlem ekstrelenmeden SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kartınızla gerçekleşen en son harcamanıza taksit/öteleme uygulanacaktır.

* * Yıllık alışveriş tutarınız toplam 5.000 TL ve üzerine ulaştığında, yıllık harcama tutarınızın %0,2'si oranında hediye bonus kazanırsınız. Bu kapsamda bir müşteri bir yıl içerisinde en fazla 50 TL bonus kazanma hakkına sahiptir.

Elektronik sektöründe en fazla 3 taksit yapılmaktadır.

Taksitlendirme ve öteleme toplam süresi, en fazla 9 ay olacak şekilde uygulanabilir. Akaryakıt, market, restoran ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanmamaktadır

Pixelplus Interactive