Otomatik Ödeme

Kim demiş fatura ödemek zor diye!

Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, Kablo TV ve Dijital TV faturalarınızın ödemesini Bonus Card'ınızla Otomatik Ödeme Talimatı vererek yapabilirsiniz.Otomatik Ödeme Talimatlarınızı Garanti Bankası şubelerinden, İnternet Şubesi, Paramatik ve Alo Garanti’den verebilirsiniz . Alo Garanti’den talimat vermek için 444 0 333 arayıp “otomatik ödeme talimatı” demeniz yeterli !

Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlar için kredi kartından yapılacak otomatik ödeme işlemlerinden ödeme 0-100TL aralığında ise 1TL, 100 TL'nin üzerinde ise ödeme tutarının %1,5'i oranında komisyon tahsilatı yapılır.

Konuştukça bonus kazanın!

Faturanızı takip etmek zorunda kalmazsınız, fatura ödemelerinizden bonus kazanırsınız, fatura tutarınız kredi kartınızdan nakit avans degil, alışveriş olarak tahsil edilir, dolayısı ile ek bir ücret veya faiz ödemezsiniz.
İnternet Şubesi'nden otomatik ödeme talimatınızı vermek için:

  • Garanti İnternet Şubesi'nde ödemeler başlığı altından fatura seçeneğini tıklayın.
  • Sözleşmeli Fatura İşlemleri altından hesabınızı seçin ve sözleşme girişini tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda kurumlar arasından Turkcell i seçin.
  • Ödeme tipi olarak kredi kartını belirledikten sonra faturanızın tahsil edilmesini istediğiniz kredi kartınızı seçin.
  • Abone No bölümüne 10 hane olarak cep telefonu numaranızı (532******* gibi) girin, tahsilat tipinizi seçip işleminizi tamamlayın.
  • Alo Garanti'den talimat vermek için 444 0 333 arayıp "otomatik ödeme talimatı" demeniz yeterli !
Pixelplus Interactive