Bonus Trink "dokun ve geç" özelliğini sağlayan kredi kartıdır.

Bonus Trink normal kredi kartı alışverişlerinizin yanısıra, küçük tutarlı alışverişlerin bozuk para derdi yaşanmadan hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar.
Bonus Trink ile hızlı ve kolay ödeme yaparken, Bonus Card'ın diğer tüm özelliklerinden de faydalanılır.
Bonus Trink'in öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus Trink Sticker öde ve geç özelliğine sahip ek ödeme çözümüdür.

Kredi kartı özelliğine sahiptirler ve kendilerine ait 16 haneli kart numaraları ve son kullanma tarihleri mevcuttur. Güvenlik önlemleri nedeniyle kart bilgileri ayrı bir mektupla tarafınıza ulaştırılır

 • Türkiye ve yurt dışında Paypass ve Paywave amblemi bulunan milyonlarca işyerinde yapacağınız harcamalardan bonus kazanırsınız.
 • Bonus Trink Sticker'ı dilediğinizi cep telefonunuz arkasına yapıştırabilir, cep telefonunuzun yanınızda olduğu her an ödemelerinizi kolayca hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bonus Trink Sticker'ınızı düz yüzeye yapıştırmanız gerekmektedir. Bonus Trink Sticker, eğilip büküldüğü ve ilk yapıştırıldığı yüzeyden farklı bir yüzeye yapıştırıldığı takdirde çalışmamaktadır.
 • Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

Önemli Not: Trink ailesi ürünleri kredi kartı özelliğine sahip olması nedeni ile kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda bankamıza bildirmenizi önemle hatırlatırız. Mevuctta kullanmış olduğunuz bir Bonus'unuz yoksa Bonus Trink Sticker başvurunuzun onaylanması sonucunda adınıza Bonus Trink gönderimi de yapılacaktır.

Dünya'da kredi kartı güvenliğinde sunulan en son teknolojileri kendi kartlarına uygulayan Garanti Bankası, tüketicilerin kredi kartı bilgilerinin korunması için de çalışmaya devam ediyor.

Garanti Bankası ve MasterCard, dolandırıcılık ve sahtekarlık vakalarını izleyen, öngören ve önleyen yöntemler oluştururken bu gibi durumlarda en az derecede etkilenmeniz için çok gelişmiş sahtecilik önleme teknikleri oluşturmaktadır. Güvenlik kodlama teknolojisi ile Bonus Trink sürekli kullandığınız kredi kartınız kadar güvenlidir.

 • Kontrol sizde! - siz aksini istemediğiniz sürece Bonus Trink'iniz ödeme gerçekleştiremez.
 • Kazara ödeme yapmazsınız - işlemin gerçekleşmesi için Bonus Trink'iniz okuyucu cihaza 10 cm'den de yakın bir mesafede bulunmalıdır.
 • Çift ödeme olmaz - ödeme sırasında Bonus Trink'inizi bir seferden fazla okutsanız bile sadece tek ödeme yapmış olursunuz.

PayPass Teknolojisi
Bonus Trink, bünyesinde bir temassız çip ve radyo frekans vericisi içerir. Ödeme sırasında Bonus Trink'inizi okuyucu cihaza yaklaştırdıktan sonra ödeme ayrıntıları MasterCard şebekesine gönderilir. "bip" sesini duymanızdan çok kısa bir süre sonra ödeme onayını alırsınız.

Güvenlik Önerileri
Söz konusu olan kredi kartı bilgilerinizi korumak ise birkaç basit adımı izleyerek bu endişeden kurtulabilirsiniz.

 • Çalınan kartlar çoğu zaman 48 saat içinde kullanılır. Eğer kartınızla gerçekleşmiş şüpheli bir işlemle karşılaşırsanız Bonus Trink'inizi kullanmayın, hemen 444 0 333 Alo Garanti'den 1 numaralı adımı izleyerek şüpheli durumu bildirin.
 • Bonus Trink'inizin nerede olduğundan emin olun ve güvenli bir yerde muhafaza edin.
 • Sadece Bonus Trink'inizin değil, sahip olduğunuz diğer kredi kartlarınızın da kaybolmadığından emin olmak için sık sık kontrol edin.
 • Bütün kartlarınızın numaralarını, son kullanma tarihlerini ve kartınızın arkasında yer alan acil durum telefon numaralarını bir listede toplayın. Bu listeyi kartlarınızdan ayrı, güvenli bir yerde muhafaza edin. Kayıp ya da çalıntı durumlarında bu bilgiyi kullanabilirsiniz.

Sağladığı hız ve rahatlıkla hayatınızı kolaylaştıran Bonus Trink, Garanti Bankası'nın tüm kontaksız iş yerlerinde ve Mastercard Paypass logolu tüm noktalarda geçerlidir.

Ulaşımda Bonus Trink

Bonus Trink ulaşım sektöründe de kart sahiplerine büyük kolaylıklar getiriyor. Hızlı ve pratik olan uygulama sayesinde kullanıcılar bozuk para ve bilet taşıma zorunluluğundan kurtulurken, bonus kazanmaya da devam ediyorlar.

Bonus Trink şimdilik;

 • İstanbul'da Bonus Trink logolu taksilerde,
 • İstanbul'da Dentur Avrasya Beşiktaş ve Üsküdar iskelelerinde,
 • Balıkesir Ayvalık'ta belediye otobüslerinde,
 • Çanakkale belediye ve halk otobüslerinde,
 • Diyarbakır belediye ve halk otobüslerinde,
 • Eskişehir belediye ve halk otobüsleri, tramvayları ve teknelerinde,
 • Samsun halk otobüslerinde.

Benzer Özellikli Kartlar

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Bonus’un en çok tercih edilen kartlarını keşfedin,
size özel fırsatlardan hemen yararlanın.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.