Mikrofon
Şimdi konuşun..

FLEXI

Flexi’nin her şeyine, hatta kart ücretine bile siz karar verin.

HEMEN BAŞVUR
 • Flexı’yi Tanıyın

 • Hayatınızı Kolaylaştırın

 • Bonus Kazanım & Kullanım Rehberi

 • Flexi ile Bonus Program Ortakları'nda yapacağınız alışverişlerde, işyerlerinin verdiği standart taksit sayısı ve bonus oranlarından faydalanırsınız.
 • İstediğiniz Bonus kampanyasına BonusFlaş ile ya da SMS göndererek ücretli olarak katılabilirsiniz.
 • Flexi'nizin faiz, bonus ve taksit özelliklerini dilediğinizce değiştirip, size en uygun kartı yaratabilirsiniz.
 • Flexi’nin temassız özelliği sayesinde 1.500 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizi temassız POS terminali bulunan tüm noktalardan şifresiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı okuyucuya tutarak 1 saniye içinde ödeme yapabilirsiniz.

Kart özellikleri, kampanya, faiz ve bonus oranı değişikliklerini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den sadece kart numarası ve kart şifrenizi girerek yapabilirsiniz.
Yaptığınız değişikler bir sonraki hesap kesiminden itibaren geçerli olur.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan kartınızı kendiniz yaratmak yada hazır paketler arasından seçim yapmak için tıklayın.

Tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtan Flexi'nin size sunduğu özel
hizmetler hayatınızı kolaylaştırıyor!


 • Yurt dışında acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Acil Durum Yardım Hizmeti ile Flexi her an yanınızda.

Kazanım Rehberi

Flexi'niz ile Bonus Program Ortakları'nda yapacağınız alışverişlerde, işyerlerinin verdiği standart taksit sayısı ve bonus oranlarından faydalanırsınız.

Ek ve asıl tüm Flexi'leriniz ile seçilen Flexi ile kampanyalardan bir ekstre dönemi içinde maksimum 20 TL bonus kazanabilirsiniz. Toplamda ise bir ekstre döneminde kazanılabileceğiniz tutar 40 TL ve 12 aylık dönemde kazanılabilecek bonus tutarı 720 TL olarak güncellenmiştir. Maksimum bonus limitini aşarsanız, sadece Bonus Program Ortakları'nda yaptığınız harcamalardan standart bonus oranlarında bonus kazanmaya devam edersiniz.

Kullanım Rehberi

Kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.
Kredi kartı borcunuzu topladığınız bonusla ödemek çok kolay! Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan kart numaranızı ve kart şifrenizi girerek bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Kampanya dönemi içerisinde ve tek seferde en fazla 1.000 TL bonus kullanarak kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Uçak bileti alabilirsiniz.
Flexi Card'la uçak bileti almak* için tek yapmanız gereken 0212 310 23 36 Garanti BBVA Seyahat Hattı'nı aramak. Flexi sizi istediğiniz yere rahatça ulaştırır. Üstelik uçak biletinizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden** alırsanız bonuslarınız 1,5 kat değerli!

*Flexi ile yaptığınız alışverişlerinizden kazandığınız bonusun, bir yıl içinde en fazla 1,000 TL, bir ay içinde en fazla 200 TL ve tek seferde ise 200 TL olan kısmını uçak bileti alırken kullanabilirsiniz.
** Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi içinde yer alan uçak bileti ve diğer seyahat hizmetleri Antur A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş tarafından verilmektedir.

Flexi Nasıl Yaratılır?

Hazır Flexi Seçenekleri

Hem istediğiniz kredi kartını kullanmak hem de seçim yaparken zorlanmak istemiyorsanız Flexi paketleri tam size göre. İstediğiniz biriyle hemen kredi kartınızı sizi en çok yansıtacak şekilde tasarlamaya başlayın! Flexi'de size uygun bir paket mutlaka vardır! Üstelik dilerseniz Bonus kampanyalarından da kampanya katılım SMS'i göndererek yararlanabilirsiniz.

Bonuslu - Taksitli Flexi
Bonuslu - Taksitli Flexi
Daha çok bonus kazanırken taksit de isteyenler için!
Kampanya Ekstrenizdeki en yüksek harcamanıza sürekli ekstra 2 taksit veriyoruz.*
Faiz Oranı %1,60
Bonus Oranı %0,40
Paket Ücreti 231 TL
Bol Bonuslu Flexi
Bol Bonuslu Flexi
Alışverişlerinizde en çok bonusu kazanmak isteyenler için!
Kampanya Ekstrenizdeki yüksek harcamanıza sürekli ekstra %0,6 bonus veriyoruz.*
Kampanya Bonusu %0,60
Faiz Oranı %1,60
Bonus Oranı %0,40
Paket Ücreti 231 TL
Sektör Listesi:
 • Giyim
 • Sağlık (eczaneler de dahildir)
 • Beyaz Eşya/Elektronik
 • Turizm (araba kiralama, havayolları, ulaşım, otel, seyahat acentaları da dahildir),
 • Eğitim (Kırtasiyeler de dahildir)
 • Mobilya
Bol Taksitli Flexi
Bol Taksitli Flexi
Alışverişlerinde taksit yapmayı tercih edenlere!
Kampanya Seçtiğiniz sektörde sürekli ekstra 2 taksit*
Faiz Oranı %1,60
Bonus Oranı %0,16
Paket Ücreti 199 TL
Sektör Listesi:
 • Giyim
 • Sağlık (eczaneler de dahildir)
 • Beyaz Eşya/Elektronik
 • Turizm (araba kiralama, havayolları, ulaşım, otel, seyahat acentaları da dahildir),
 • Eğitim (Kırtasiyeler de dahildir)
 • Mobilya
Ekstra Bonuslu Flexi
Ekstra Bonuslu Flexi
Alışverişlerinde en çok bonusu tercih edenler için!
Kampanya Seçilen sektörde %0,8 bonus *
Faiz Oranı %1,60
Bonus Oranı %0,16
Paket Ücreti 199 TL

* Paketlerin yukarıda belirtilen kampanyalardan faydalanması için ilgili işlemin 50 TL altında ve 5000 TL üzerinde olmaması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen bonus oranları Bonus program ortakları dışında yapılan harcamalardan kazanılacak bonus oranlarınıdır.

Flexi'ni Kendin Yarat

Kartını Kendin Yarat!

Hiçbir kalıba ve hiçbir pakete uymadığınızı düşünüyorsanız, bir şeyler yaratmak hoşunuza gidiyorsa hiç durmayın bonus.com.tr, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda ve Garanti BBVA Şubeleri'nde sunulan bu seçenek ile kartınızı 2 adımda yaratabilirsiniz. Üstelik dilerseniz Bonus kampanyalarından da kampanya katılım SMS'i göndererek ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Flexi Flexi

 1. Kampanyanızı Seçin

Kartınızı oluştururken ilk yapmanız gereken sizin için en uygun olan kampanyaya karar vermeniz. Aşağıda sizin için oluşturduğumuz 3 kampanya önerimizi bulacaksınız.*

 • Size en çok uyan kampanyayı seçin.
 • Ekstra taksit mi yoksa ekstra bonus mu istediğinize karar verin.
 • Seçmiş olduğunuz ekstra taksit veya bonus oranını belirleyin.

Taksit seçenekleri: +1,+2,+3 taksit
Bonus seçenekleri: +%0,4, +%0,8, +%1 bonus

Kampanya 1: Sektör Seçme

İstediğiniz sektörü seçin, seçtiğiniz sektörde ister ekstra taksit kazanın, ister ekstra bonus toplayın. Bu kampanya bonus program ortakları dahil tüm işyerlerini kapsar.
Örnek: Giyim sektöründe ekstra 1 taksit seçtiniz. Bonus'a 3 taksit yapan bir program ortağında alışveriş yapıyorsanız Flexi'nize 3+ekstra1=4 taksit yansır. Eğer progam ortakları dışında alışveriş yapıyorsanız bu Flexi'nize 1+1ekstra=2 taksit olarak yansır.

Sektör Listesi:

 • Market
 • Akaryakıt
 • Giyim (kuyumcu ve saatçiler de dahildir)
 • Sağlık (eczaneler de dahildir)
 • Beyaz Eşya/Elektronik
 • Turizm (araba kiralama, havayolları, ulaşım, otel, seyahat acentaları da dahildir),
 • Restoran (Eğlence ve Spor da dahildir)
 • Eğitim (Kırtasiyeler de dahildir)
 • Mobilya
 • Yurt dışı harcamaları (Yurt dışındaki web sitelerinden yapılan harcamalar da dahildir)**
 • Telekomünikasyon

Kampanya 2: Ekstredeki En Yüksek Harcama

Her ay yaptığınız harcamalardan bir tanesi hep çok yüksek mi oluyor? Öyleyse size güzel bir önerimiz var! Bu kampanyayı seçtiğinizde, her ekstreniz kesildiğinde, o ekstre dönemi içinde yaptığınız en yüksek harcamanıza ister ekstra taksit, ister ekstra Bonus kazanıyorsunuz.

Örnek: Bu ay yaptığınız en yüksek harcama 600 TL (5 taksitli bir harcama ve ekstrenize bu ay 120 TL yansıyacak.) ise ve ekstra 1 taksit seçtiyseniz, bu harcamanıza 1 taksit daha eklenir (5+1ekstra=6 taksit) ve her ay 100 TL olarak ekstrenize yansır.

 • Her ekstrenizde sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır.
 • Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir.
 • Ekstrenizde en yüksek tutar daha önce yaptığınız bir alışverişin 2. veya daha sonraki bir taksidi olabilir. Ancak sadece o dönem yapılmış olan alışverişlere bakıldığından bu taksitler en son ekstrenizde kampanyaya dahil edilmez.
 • Düzenli ödemelere artı ödül / taksit verilmemektedir.

Kampanya 3: Anlık Kampanya

Tam olarak hangi sektörden fayda sağlayacağınıza karar veremiyorsanız ve istediğiniz zaman kampanyanızı kullanmak istiyorsanız size 1 ekstre dönemi içinde en fazla 3 hak olacak şekilde yıllık toplam 12 hak veriyoruz. İstediğiniz alışverişinizden sonra, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda dönem içi işlemlerinizden alışverişinizi seçip ekstra taksit veya bonus hakkınızdan faydalanabilirsiniz.

Örnek: Bu kampanyayı seçtiniz ve ekstra 2 taksit belirlediniz. Daha sonra herhangi bir gün 3 taksit imkanı sunan Bonus Program Ortağı işyerinde alışveriş yaptınız. Ertesi gün dönem içi işlemlerinizden bu işlemi seçip +2 ekstra taksit kampanyasından yararlanabilir ve taksit sayınızı 5'e çıkartabilirsiniz. Bu harcamanızı Bonus Program Ortakları dışında bir işyerinde gerçekleştirip yine aynı işlemi yapsaydınız da 1+2 ekstra toplam 3 taksidiniz olacaktı.

 • Düzenli ödemelere artı ödül / taksit verilmemektedir.

2. Faiz ve Bonus Oranlarınızı Belirleyin

Size en uygun kampanyayı seçtikten sonra kartınızın finansal özelliklerini seçebilirsiniz. Faiz oranınızı, bonus oranınızı ve hatta paket ücretinizi siz belirlersiniz.

Faiz oranı

Kredi kartınızı kredilendirdiğinizde geçerli olacak olan faizi siz belirlersiniz. Belirlediğiniz faiz oranı kazanacağınız bonus oranını ve paket ücretinizi etkileyecektir.

Bonus

Bonus Program Ortakları dışında kazandığınız bonusu siz belirlersiniz. Bonus Program Ortaklarında da ekstra bonus ve taksit imkanlarından yararlanmaya devam edersiniz.

Paket Ücreti

Seçtiğiniz faiz oranı veya bonusa göre değişecek paket ücretini siz belirlersiniz.

Akaryakıt, market, restoran, kuyum ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanamamaktadır. "Ekstredeki en yüksek harcama" kampanyasında ekstrenizdeki en yüksek harcama bu sektörlerden birine ait ise, paketinizdeki taksit opsiyonu, anılan harcamanızdan bir sonraki en yüksek uygun harcamanız için uygulanacaktır. "Anlık kampanyada" bu sektörlerdeki harcamalarınız hariç diğer sektörlerdeki harcamalarınız için ek taksit opsiyonundan yararlanabileceksiniz.

* Paketlerin yukarıda belirtilen kampanyalardan faydalanması için ilgili işlemin 50 TL altında ve 5000 TL üzerinde olmaması gerekmektedir.
** Yurt dışı harcamalarında sadece bonus fırsatından yararlanılabilir.

Flexi’nin her şeyine, hatta kart ücretine bile siz karar verin.

Flexi Ek Kart

Ailenizdekilerin de Flexi ayrıcalıklarından yararlanmasını ister misiniz?

Flexi ek kartlar ile onların da kendilerine özel bir kart yaratmalarını sağlayabilirsiniz.

Flexi Ek Kart özellikleri

 • Ek kartın sahibi, kart özelliklerini istediği gibi belirleyebilir. Böylelikle alışveriş tercihleri birbirlerinden farklı olsa da eş-kardeş veya çocuklarınız kendi kredi kartı tercihlerine sahip olabilirler.
 • Ek karttan ilk yıl ücret alınmaz. Sonraki yıllar kart ücreti, seçtiği paket ücretinin veya yarattığı finansallar sonucu oluşan ücretin yarısı kadar olacaktır.
 • Flexi'ye bağlı en fazla 3 adet Flexi ek kart çıkartılabilir.
Back to Top