Şimdi konuşun..
Yargıcı’da 100 TL Yargıcı Bonus

Yargıcı’da 100 TL Yargıcı Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Yargıcı

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Yargıcı mağazalarından ve www.yargici.com’dan tek seferde yapılacak 500TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 100 TL Yargıcı Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 16 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Yargıcı mağazalarından ve www.yargici.com'dan tek seferde yapacağınız  500 TL üzeri alışverişlerinizde 100 TL Yargıcı Bonus kazanın.

  • 100 TL Yargıcı Bonus 16-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Yargıcı bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Yargıcı Bonus kazanabilir. www.yargici.com'dan ve fiziki Yargıcı mağazalarından yapılacak alışverişlerden 100 TL Yargıcı Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece Yargıcı fiziki mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Yargıcı puanlar www.yargici.com adresinden harcanamaz.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 100 TL Yargıcı Bonus'lar 26 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 100 TL Yargıcı Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Yargıcı bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 – 19 Mayıs 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16 Mayıs – 26 Mayıs 2019