Şimdi konuşun..
VitrA’da Bonus’a özel 12 Taksit!

VitrA’da Bonus’a özel 12 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yapı Sektörü / Marka: Vitra

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 100 TL üzeri 7 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. +5 Taksit mağaza satış görevlisi tarafından POS üzerinde yapılacak işlemle alışverişe eklenecektir

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı VitrA yetkili satıcılarında geçerlidir.
  • 12 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 7 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından sağlanan +5 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Bonus üyesi Vitra yetkili satıcılarındaki Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING bank Bonus, ING Bonus Business, Denizbank Business, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Bonus üyesi bankaların Ücretsiz kredi kartları, Vadeli taksit işlemleri, Tek ödemeli işlemler ve Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir. FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp VITRA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.

KATILMAK İÇİN

Hemen katılabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Nisan 2019 – 30 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.