Şimdi konuşun..
Vakko’da 6 taksit!

Vakko’da 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Vakko

NASIL KAZANIRIM?

6 taksitli satış için, mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Vakko, Vakko Boutique, Vakkorama, V2K designers mağazalarında Garanti BBVA Pos'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 6 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç, TEB Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET VAKKO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr dedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18 Ocak – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.