Şimdi konuşun..
İlkbahar Yaz Sezonunda %10 indirim

İlkbahar Yaz Sezonunda %10 indirim

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Vakko

NASIL KAZANIRIM?

6 taksitli satış için, mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Vakko, Vakko Boutique, V2K designers mağazalarında ve Online Shop’ta 3 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • İlave indirim indirimsiz yeni sezon ürün alışverişinde geçerli olacaktır.
  • İndirimli ürünlerde ve Christofle, Özel Dikim, Gelinlik, Pronovias, Mücevher, Gözlük,Kozmetik, Patisserie, Çay, Çikolata, Basic monogram, Sanat eşarp-kravat, Gadget ve Konsinye ürünlerinde kampanya geçerli değildir.
  • İndirimler Vakko tarafında alışveriş anında kasada uygulanmaktadır.

Taksit Detayları:

  • Bonus üyesi VAKKO, VAKKO BUTİK, V2K, VAKKORAMA mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 6 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Deniz Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus, Teb Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus,  Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ABank Bonus Business, ING Bonus Business,  Fibabanka Bonus Business  dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç, Teb Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET VAKKO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.trdedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

22 Şubat-3 Mart 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.