Şimdi konuşun..
US Polo Assn.’de 20 TL U.S. Polo Assn. bonus

US Polo Assn.’de 20 TL U.S. Polo Assn. bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: UsPolo

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde U.S. Polo Assn. mağazalarından, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak, Garanti BBVA POSlarından yapılacak tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus, 03-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kazanabilir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan U.S. Polo Assn. Bonus"lar 03 Mayıs – 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında U.S. Polo Assn. mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus"lar 15 Mayıs 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,   Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Mayıs 2019 – 12 Mayıs 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03 Mayıs 2019 – 14 Mayıs 2019