Şimdi konuşun..
BluTv, Storytel ve Udemy hediyelerin hazır, hemen çekilişe katıl!

BluTv, Storytel ve Udemy hediyelerin hazır, hemen çekilişe katıl!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus Genç

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Genç Instagram hesabından hemen çekilişe katıl! Çekiliş sonucunda 80 kişiye ve 1’er arkadaşına 50 TL değerinde Udemy Hediye Kodu, 10 kişiye ve 1’er arkadaşına Storytel Üyeliği Hediye Kodu, 10 kişiye ve 1 arkadaşına 2 aylık BluTv üyeliği verilecektir.

Çekiliş sonuçları 12.11.2020 tarihinde @bonusgenc hesabında yayınlanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 13.10.2020 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.8036 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 • 23.10.2020(saat:00:01)-30.10.2020(saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti BBVA Bonus Genç (@bonusgenc) hesabını takip edip kampanya postunun altına “Çok dinleyenlerden mi olmak istersin, çok izleyenlerden mi?” sorusuna cevap yazarak 1 arkadaşını etiketleyenler çekilişe katılacaklardır.
 • Çekiliş, 05.11.2020 saat 15.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti, Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonucunda 80 kişiye ve 1 arkadaşına 50 TL değerinde Udemy Hediye Kodu (31.12.2020 tarihine kadar www.udemy.com sitesinde kullanılabilecektir.), 10 kişiye ve 1 arkadaşına 1 aylık Storytel Üyeliği Hediye Kodu (Kodlar, 31.12.2020 tarihine kadar www.storytel.com.tr sitesinde kullanılabilecektir), 10 kişiye ve 1 arkadaşına 2 aylık BluTv üyeliği (mevcutta BluTv aboneliği olanlar, ödül kazanması durumunda abonelik bitiş tarihinden sonraki 2 ay daha ücretsiz olarak izleyebilecek, aboneliği olmayanlar 2 aylık ücretsiz izleme hakkı kazanacaklardır. Üyelik kodunun 31.12.2021 tarihine kadar aktive edilebilir) hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
 • Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.
 • İkramiye kazanan katılımcılar, isimlerinin @bonusgenc hesabına açıklanmasını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya sonunda kazanan kişiler ile DM (Direct Message) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kampanyaya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Türkiye Garanti Bankası A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 • Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Udemy Kodu kazanan talihlilerin, hediye kodunu kullanabilmesi için öncelikle www.udemy.com web sitesi üzerinden Udemy hesabına giriş yapması ya da yeni üyelik oluşturması, sonrasında tercih ettiği eğitimi sepete ekleyip ilgili alana hediye kodunu girip “kullan” butonuna basması gerekmektedir.
 • Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Türkiye Garanti Bankası A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • Türkiye Garanti Bankası A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türkiye Garanti Bankası A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından yapılacaktır. Türkiye Garanti Bankası A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanya katılım gerektirmemektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23-30 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.