Şimdi konuşun..
Bonus’a özel Toyzz Shop’ta 5 taksit

Bonus’a özel Toyzz Shop’ta 5 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 2 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Ocak 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com'da Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 5 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 5 aya varan taksit kampanyası dahilinde Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com'da yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında minimum işlem tutarı 50 TL dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business, A Bank Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Fibabanka Bonus, Deniz bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET TOYZZSHOP yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak- 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.