Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Toyzz Shop Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 17 Ağustos – 17 Eylül tarihleri arasında Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com’dan tek seferde yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerinizde 20 TL Toyzz Shop Bonus kazanın
  • 20 TL Toyzz Shop Bonus, 17 Ağustos – 17 Eylül 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL Toyzz Shop Bonus kazanabilir. www.toyzzshop.com’dan ve fiziki Toyzz Shop mağazalarından yapılacak alışverişlerden Toyzz Shop Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com.tr adresinden harcanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 20 TL Toyzz Shop Bonus 24 Eylül 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 20 TL Toyzz Shop Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 Tl Toyzz Shop Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 Ağustos – 17 Eylül 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.