Şimdi konuşun..
Tommy Hilfiger mağazalarından 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Tommy Hilfiger Bonus

Tommy Hilfiger mağazalarından 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Tommy Hilfiger Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Tommy Hilfiger

NASIL KAZANIRIM?

Tommy Hilfiger mağazalarından, Garanti BBVA poslarından tek seferde gerçekleşen 500 TL ve üzerinde alışverişlerde kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

14 Ekim – 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Tommy Hilfiger mağazalarından tek seferde yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL Tommy Hilfiger Bonus kazanın.

  • 14 Ekim – 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Tommy Hilfiger Bonus üyesi Tommy Hilfiger mağazalarında tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde 50 TL Tommy Hilfiger Bonus kampanyası yapılacaktır.
  • 50 TL Tommy Hilfiger Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL bonus kazanım sağlayabilir.
  • Kazanılan Tommy Hilfiger Bonuslar 14 Ekim – 21 Kasım 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Tommy Hilfiger Bonuslar 22 Kasım 2019 itibarıyla geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Amex kartlar dahildir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Shop&Fly kredi kartı, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET TOMMY" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Tommy Hilfiger Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Tommy Hilfiger Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET TOMMY” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 Ekim – 14 Kasım 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

14 Ekim – 21 Kasım 2019