Şimdi konuşun..
Bonus ile Teknosa ‘da tek seferde 1000 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL Teknosa Bonus!

Bonus ile Teknosa ‘da tek seferde 1000 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL Teknosa Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Elektronik / Marka: Teknosa

NASIL KAZANIRIM?

Teknosa’da tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL teknosa bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 24 – 27 Mayıs tarihleri arasında tek seferde Teknosa mağazaları ve teknosa.com üzerinden yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 100 TL Teknosa bonus kazanabilir.Kazanılan bonuslar sadece Teknosa mağazalarında 3 Haziran tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus business,sanal kartlar dahildir.
 • Diğer banka bonusları, Miles&Smiles Kredi Kartları,American Expres dahil değildir. Bonus Flexi ,Flexi, Bonus Genç card'lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.
 • Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL dir.
 • Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya dahilinde Teknosa mağazalarından yapılan ödemelerde ilgili kategorilerde seçmeli 12’ye kadar taksit imkanı sunulacaktır.
 • 12 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
 • Kampanyaya tün Garanti ve Bonus özellikli kartlar dahildir. Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar en fazla 3 taksit kullanabilir.
 • BDDK tarafından yayımlanan 31 Aralık 2013 Tarihli ve 28868 No'lu tebliğine istinaden cep telefonu satışlarında kredi kartına taksit yapılamayacak olup, 13 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren BDDK Yönetmeliği'ne göre, Kurumsal (Ticari) Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alımlarında dokuz aya kadar taksit yapılabilmesine olanak sağlanmıştır. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir.
 • BDDK tarafından yayımlanan tebliğe istinaden elektronik eşya satışlarında kredi kartına en fazla üç, bilgisayar alımlarında on iki aya kadar taksit yapılacak olup , Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren BDDK Yönetmeliği'ne göre, Kurumsal (Ticari) Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek alımlarında on iki aya kadar taksit yapılabilmesine olanak sağlanmıştır. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

24– 27 Mayıs 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.