Şimdi konuşun..
Tantitoni’de  +4 taksit

Tantitoni’de +4 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Tantitoni

NASIL KAZANIRIM?

+4 taksitli satış için, Tantitoni mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2-5 arası taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • +4 taksit kampanyası Tantitoni mağazalarından gerçekleştirilen 2-5 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POSlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • +4 taksitli satış için Tantitoni mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 2-5 arası taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit seçeneğini seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Tantitoni mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı, Denizbank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Teb Bonus Business, Abank Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET TANTITONI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Haziran 2018 - 30 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.