Şimdi konuşun..
SuperStep’te 6 taksit

SuperStep’te 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: SuperStep

NASIL KAZANIRIM?

Hemen yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 taksit kampanyası SuperStep mağazalarından gerçekleştirilen 3 taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POSlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • 6 taksitli satış için SuperStep mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit seçeneğini seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • SuperStep mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 6 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, ICBC Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus, ICBC Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET SUPERSTEP" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart 2019 – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.