Şimdi konuşun..
40 TL SuperStep Bonus

40 TL SuperStep Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: SuperStep

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL SuperStep Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 40 TL SuperStep Bonus kampanyası  BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 01-16 Haziran 2019 tarihleri arasında SuperStep mağazalarından gerçekleştirilen tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • 40 TL SuperStep Bonus kampanyası dahilinde SuperStep mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL SuperStep Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL SuperStep Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 40 TL SuperStep Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 40 TL SuperStep Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 40 TL SuperStep Bonus kampanyasına dahil olacaktır
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 40 TL SuperStep Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan 40 TL SuperStep Bonus 01 Haziran – 18 Haziran 2019 tarihleri arasında sadece SuperStep mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 19 Haziran 2019 itibari ile geri alınacaktır.
 • 40 TL SuperStep Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç , Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly,  American Express Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında SuperStep Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde SuperStep Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Haziran 2019 – 16 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Haziran 2019 – 18 Haziran 2019