Şimdi konuşun..
400 TL ve üzeri alışverişe 40 TL SuperStep Bonus

400 TL ve üzeri alışverişe 40 TL SuperStep Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: SuperStep

NASIL KAZANIRIM?

SuperStep mağazalarından tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL SuperStep Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 40 TL SuperStep Bonus kampanyası 01-17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 40 TL SuperStep Bonus kampanyası dahilinde SuperStep mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL SuperStep Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 40 TL SuperStep Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 40 TL SuperStep Bonus 01 – 20 Haziran 2018 tarihleri arasında sadece SuperStep mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 21 Haziran 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • 40 TL SuperStep Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET SUPERSTEP” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında SuperStep Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde SuperStep Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Haziran – 17 Haziran 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1-20 Haziran 2018