Şimdi konuşun..
Siemens’te Peşin Fiyatına 9 taksit

Siemens’te Peşin Fiyatına 9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Siemens

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde fiziki mağazalarda yapılan 2-6 arası taksitli İşlemlerde +6 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. Sanal mağazalarda yapılan 2 taksitli işlemlerde +1, 3-6 arası taksitli işlemlerde +6 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Siemens mağazalarında  geçerlidir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası kapsamında fiziki mağazalarda yapılan 2-6 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 2 taksitli işlemlerde +1, 3-6 arası taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; bilgisayar ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • 15 Ağustos 2018 tarihli BDDK kararları gereği Ticari Kredi Kartları ile yapılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 taksit ile sınırlandırılmıştır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus , TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business kredi kartları ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, TEB Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business ve Denizbank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp SIEMENS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Kasım 2018– 28 Şubat 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.