Şimdi konuşun..
 75 TL Sephora Bonus

75 TL Sephora Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Sephora

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Sephora ‘da tek seferde gerçekleştirilen 400 TL üzeri alışverişlerde 75 TL Sephora Bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • 75 TL Sephora Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Sephora’da 21 Eylül- 31 Ekim 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri  tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75 TL  Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 75 TL  Sephora Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 75 TL  Sephora Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 75 TL  Sephora Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 75 TL  Sephora Bonus kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde Sephora Bonus Sanal ve mağazalarda kazanılıp, kazanılan 75 TL  Sephora Bonuslar 10 Kasım 2020  tarihine kadar sadece fiziki mağazalarda harcanabilir. Kazanılan Sephora Bonuslar https://www.sephora.com.tr'de harcanamamaktadır.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  11  Kasım 2020  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 75 TL  Sephora Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 75 TL  Sephora Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

21 Eylül - 31 Ekim 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

21 Eylül - 10 Kasım 2020