Şimdi konuşun..
75TL Sephora Bonus

75TL Sephora Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Sephora mağazalarından tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 75TL Sephora Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 29 Kasım – 02 Ocak 2020 tarihleri arasında Sephora mağazalarından tek seferde yapacağınız 400 TL üzeri alışverişlerinizde 75TL Sephora Bonus kazanın.

  • 75TL Sephora Bonus, 29 Kasım – 02 Ocak 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 400 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75TL Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 75TL Sephora Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 75TL Sephora Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 75TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 75TL Sephora Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 75TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Sephora Bonus'lar 5 Ocak 2020 tarihine kadar sadece fiziki Sephora mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanya boyunca www.sephora.com.tr adresinden Sephora Bonus kazanılabilir. Kazanılan Sephora Bonus'lar www.sephora.com.tr adresinden harcanamaz. Kullanılmayan Sephora Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 75 TL Sephora Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 75TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 75TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75TL Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

29 Kasım – 02 Ocak 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

29 Kasım 2019 – 5 Ocak 2020