Şimdi konuşun..
Black Friday’de 50 TL Sephora bonus

Black Friday’de 50 TL Sephora bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Sephora

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Sephora mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50TL Sephora Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50TL Sephora Bonus, 23- 25 Kasım  2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50TL Sephora Bonus kampanyasına "Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 50TL Sephora Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50TL Sephora Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50TL Sephora Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Sephora Bonus'lar 27 Kasım 2018 tarihine kadar sadece Sephora  mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Sephora Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 50TL Sephora Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50TL Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23 – 25 Kasım 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

23 Kasım – 27 Kasım 2018