Şimdi konuşun..
Rossmann’da 100 TL ve üzerine 20TL Rossmann bonus

Rossmann’da 100 TL ve üzerine 20TL Rossmann bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Rossmann

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Rossmann mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20TL Rossmann Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 20TL Rossmann Bonus, 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20TL Rossmann Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 20TL Rossmann Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20TL Rossmann Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20TL Rossmann Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20TL Rossmann Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20TL Rossmann Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus"lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Rossmann Bonus"lar 7 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Rossmann  mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Rossmann Bonus"lar geri alınacaktır.
  • 20TL Rossmann Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20TL Rossmann Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 20TL Rossmann Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20TL Rossmann Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Aralık 2018 - 7 Ocak 2019