Şimdi konuşun..
Pierre Cardin Mağazalarında 30 TL Pierre Cardin bonus

Pierre Cardin Mağazalarında 30 TL Pierre Cardin bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Pierre Cardin

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Pierre Cardin Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyası BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 01-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Pierre Cardin mağazalarından gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyası dahilinde Pierre Cardin mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Pierre Cardin Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olacaktır
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 30 TL Pierre Cardin Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan 30 TL Pierre Cardin Bonus 01 Şubat 2019 - 16 Şubat 2019 tarihleri arasında sadece Pierre Cardin mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 17 Şubat 2019 itibari ile geri alınacaktır.
 • Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • 30 TL Pierre Cardin Bonus Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Shop&Fly kredi kartı, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat 2019 – 14 Şubat 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat 2018 – 16 Şubat 2019