Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Pierre Cardin

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Pierre Cardin mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Pierre Cardin Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Pierre Cardin Bonus, 01-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Pierre Cardin Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Pierre Cardin Bonus"lar 03 Ekim 2018 tarihine kadar Pierre Cardin mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus"lar geri alınacaktır.
  • 30 TL Pierre Cardin Bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Eylül 2018 – 03 Ekim 2018

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.