Şimdi konuşun..
5 TL PİDEBYPİDE bonus

5 TL PİDEBYPİDE bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Restaurant / Marka: PidebyPide

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak PidebyPide mağazalarından tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 5TL PidebyPide Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş özel , 01 Şubat 2020-29 Şubat 2020 tarihleri arasında PidebyPide restoranlarında tek seferde yapacağınız 30 TL üzeri alışverişlerinizde 5TL PidebyPide Bonus kazanın.

  • 5TL PidebyPide Bonus, 01 Şubat 2020-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 30 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan PidebyPide Bonus'lar 14 Mart 2020 tarihine kadar sadece PidebyPide  restoranlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan PidebyPide Bonus'lar 18 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • 5 TL PidebyPide Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Diğer banka Bonus kartıları, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 5TL PidebyPide Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 5TL PidebyPide Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

Kampanyaya dahil olmayan restoranlar.
BALIKESİR EDREMİT MEYDAN, ISPARTA İYAŞPARK , TRABZON

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat 2020 - 29 Şubat 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat 2020 – 14 Mart 2020