Şimdi konuşun..
PıdebyPıde’de 5 TL PıdebyPıde bonus!

PıdebyPıde’de 5 TL PıdebyPıde bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yeme-İçme / Marka: Pide BY Pide

NASIL KAZANIRIM?

PidebyPide şubelerinde tek seferde yapılacak 30 TL üzeri alışverişlerde 5TL PidebyPide Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • BonusFlaş’a özel , 15 Eylül-15 Kasım 2020 tarihleri arasında kampanyaya dahil PidebyPide şubelerinde tek seferde yapacağınız 30 TL üzeri alışverişlerinizde 5TL PidebyPide Bonus kazanın.
 • 5TL PidebyPide Bonus, 15 Eylül-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 30 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 5TL PidebyPide Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus’lar geri alınacaktır.
 • Kazanılan PidebyPide Bonus’lar 30 Kasım 2020 tarihine kadar sadece kampanyaya dahil PidebyPide  şubelerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan PidebyPide Bonus’lar  1 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • 5 TL PidebyPide Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Diğer banka Bonus kartıları, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 5TL PidebyPide Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 5TL PidebyPide Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya dahil olmayan şubeler.
  Isparta İyaşpark, Trabzon

KATILMAK İÇİN

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce Bonusflaş’tan hemen katıl’ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül-15 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Eylül-30 Kasım 2020